Щастя, яке нічим не виміряти

Щастя, яке нічим не виміряти

 

Є одна тонкість, один секрет. Ми думаємо, що якщо все буде прекрасно, тоді ми будемо щасливі. Неа … не працює. Спочатку ми стаємо щасливими – і ось тоді все стає чудово! Чудового часу доби, прекрасні люди прекрасної планети!

Щастя невловиме і примарне … Але до нього можна підійти на крок ближче.

Світ належить оптимістам, песимісти – всього лише глядачі. © Франсуа Гізо

Щастя нічим не виміряєш. Ні станом здоров’я, ні рахунком в банку, ні рівнем грамотності, ні видом діяльності, ні посадою. Вищий результат по кожній із цих категорій не забезпечує щастя, а ось середній результат одночасно по всьому гарантує щасливе благополучне життя.

Люди кидаються з крайності в крайність, але так і не знаходять свого щастя. Одні йдуть з головою в роботу, інші – в заробіток, розчаровуються, запускають все, починають займатися змученим здоров’ям, адже без доброго здоров’я життю особливо не радієш.

Потім кидаються в іншу крайність, і «прозрівають», що життя без любові-то – і не життя. І не тільки любові до когось конкретно, а вихованню подяки в собі. За все. Боротьба за життя ще нікого не зробила щасливим. Критика до себе і постійні спроби змінити себе «для цього світу» теж не дають результату. І тільки гармонійне співіснування зі світом, природою, людьми, розуміння вселенських принципів, тяга до реалізації дарують людині його мрію – бути щасливим.

«Все, що відбувається в моєму житті, відбувається не зі мною, а для мене». Найвеличніша думка. Сприймайте все події у вашому житті як сходинки по сходах особистісного розвитку. Проблеми – це можливості зростання, і без них немає щастя.

Не бійтеся проблем, хрест видається в суворій відповідності з нашою спиною. А що таке щастя? Це не 24-годинний комфорт 7 днів на тиждень, і не політ на хмарі задоволень. Це досягнення цілей і радість результату. Цілі повинні бути творчими, тоді вони підтримують і надихають людину!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!