Що діти бачать у своїх мамах насправді?

Що діти бачать у своїх мамах насправді?

Бути жінкою, матір’ю дуже непросто. Кожного дня рутинні та побутові справи накривають з головою. Якщо ви втомилися, просто прочитайте це. У вас є один фанат, який буде захоплюватися вами в будь-яку хвилину і буде вірити в вас в будь-якій ситуації. Це ваша дитина.

1. Для дитини — ви найрозумніша людина на світі. Вони вас сприймають, як людину, яка знає буквально все. Правда, з часом дитина росте і її уявлення про світ та матір змінюються. Але ваша думка для дитини завжди буде цікавою та авторитетною.

2. Вони вас бачать немов Мері Поппінс з відомого фільму. Ви не лише магічно все прибираєте, а й куховарите та ще вмієте робити багато цікавих речей.

3. Ви найкрасивіша! Діти обожнюють свою матусю, вони люблять розчісувати волосся мамі, гарно одягати та нарядити.

4. Ви для дітей є найкращим кухарем. Вони обожнюють ваші страви і впізнають їх з-поміж інших.

5. В очах своєї дитини — ви справжня супер мама! Ви можете прибирати, куховарити, гратися з ними водночас. Для цього дійсно потрібні надзвичайні сили. Вони завжди хочуть брати з вас приклад.

6. Ви читаєте казки краще за всіх на світі! Ніхто не прочитає книжку краще, ніж мама. Навіть у татка не виходить так добре.

7. Ви можете лікувати поцілунками! Дітки обожнюють мамині обійми та поцілунки. Мама — це найкращі ліки проти будь-якого порізу, синця чи образи.

Пам’ятайте, що мама для дитини — це цілий світ!

Які у вас стосунки з матір’ю?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!