Що видає людину, яка себе недооцінює?

Що видає людину, яка себе недооцінює?

Ви не сприймаєте компліменти

Скромність, звичайно, прикрашає, але надмірно боязка поведінка служить доказом заниженої самооцінки. Фрази «Ну що ви», «Та це я випадково» свідчать про надмірну скромність і невмінні приймати компліменти. Відучіться від шкідливої ​​звички! Із задоволенням і вдячністю приймайте схвальні слова. Якщо вам кажуть приємні речі, значить, ви цього заслуговуєте. Вірте собі і людям.

Ви постійно посилаєтеся на інших
Наприклад, «Чоловік каже, що …», «Учитель вважає, що …». Такими оборотами ви підкреслюєте невіру в свої сили, в те, що говорите. Якщо працюєте з людьми, виступаєте на публіці, очок така манера говорити не додасть. Постійно спираючись на думку інших, озираючись на їх судження, ви втрачаєте ідентичність і авторитет.

Про себе ви думаєте в останню чергу

Коли ви в останній раз дозволяли собі каприз? Люди, які мало себе цінують, вважають, що балувати себе нема чого, що вони недостойні маленьких подарунків і сюрпризів. Чому не зробити собі приємну дрібницю? Навіщо повністю жертвувати собою в ім’я інших? Це неконструктивно. Ви теж гідні кращого. Дозвольте собі побалувати себе. Відчуйте значимість у власних очах. Це не прояв егоїзму, це один з видів любові і уважного ставлення до своїх потреб.

Інші вас критикують і бачать тільки недоліки

Припиніть думати, що якщо поруч хтось сміється, то він обов’язково насміхається над вами. Вам роблять комплімент, а у вас відчуття, що вам дали милостиню, що ці слова абсолютно не щирі. З такою низькою самооцінкою потрібно покінчити. Повірте в чистоту намірів людини, яка знайшла привід вас похвалити. Ви зовсім не об’єкт для глузувань. Усвідомивши просту істину, ви відразу відчуєте себе сильніше і впевненіше.

Ви вважаєте себе пересічною особистістю
Типовий поведінковий патерн при низькій самооцінці – невіра в свою винятковість. Припустимо, вас хтось запросив в театр або зробив вам подарунок. Ви впевнені, що людина так само поводиться з усіма іншими знайомими: «Що в мені особливого? Чим я відрізняюся від інших? » або «Інші набагато краще за мене».

Вірте в себе і свою неповторність. Ви унікальні. Навіть якщо ви в цьому сумніваєтеся, не існує двох однакових людей і відносяться до вас так, а не інакше, тому що ви єдиний у своєму роді екземпляр.

Грубі слова
Напевно ви називаєте себе всякими неприємними словами, лаєте за помилку, незручність, прорахунок. Люди з заниженою самооцінкою мало відрізняються від тих, хто свідомо несе на собі біль. Знущатись над собою стражданням неконструктивно. Краще подивитися в обличчя уявної або справжньої проблеми і знайти рішення, подолати ситуацію і пишатися собою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!