Сім’я взяла звичайні дрова і побудувала з них шикарний теплий будинок!

Сім’я взяла звичайні дрова і побудувала з них шикарний теплий будинок!

Кількість глини становить приблизно 20% від обсягу дров. Вона є основою розчину, який перетворює в міцну стіну дров’янийбудинок. Для того, щоб глина була тепліше і не розтріскувалася, її потрібно змішати з дрібно порізаною соломою, додавши її в обсязі 10-15% від обсягу глини і ретельно перемішавши.

Конструкція фундаменту під дров’яний будинок проста, для цього достатньо зробити простий стрічковий бутовий фундамент, пошарово заливаючи камінь рідким розчином, який добре проникає в усі порожнечі.

Глибину закладення фундаменту можна робити не більше 1 метра, оскільки дров’яна стіна важить набагато менше цегли і до того ж вельми стійка до опадів грунту.

Оптимальною є довжина 40-50 сантиметрів, оскільки її достатньо для того, щоб в будинку було тепло навіть в морозну зиму.

Технологія кладки дров’яної стіни проста, але вимагає акуратності і ретельного укладання дров на розчин з мінімальною товщиною швів. Для того, щоб стіна була тепліше, існує маленький секрет технології. Він полягає в тому, що глиняно – солом’яний розчин слід укладати не суцільним шаром, а двома паралельними грядками.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!