Собачка народжена з п’ятьма лапками нарешті знайшла господарів і поїхала в новий будинок

Собачка народжена з п’ятьма лапками нарешті знайшла господарів і поїхала в новий будинок

Коли цуценятко тільки з’явився на світло, він був дуже маленьким і важив в три рази менше, ніж його братики і сестрички. Але це була не єдина його відмінність від них, у дитини була одна зайва лапка.

Собачці дали ім’я Джема. Сім’я, в якій вона жила була стурбована її станом і господарі не були впевнені в тому, що зможуть доглядати за нею. Вони звернулися до спеціального центру в Сент-Луїсі, де залишили малечу і там погодилися їй допомогти.

У притулку Джема так зачарувала всіх, що ніхто навіть не звертав увагу на її патологію. Для співробітників центру вона була ідеальною собакою і нітрохи не гірше за інших.

На щастя задні лапки були абсолютно нормальними і здоровими. А ось одна передня була занадто коротка, а друга розвивалася на дві лапи.

Але Джема не сумує, вона пристосувалася жити з такою аномалією і ні краплі не відчуває себе обділеною. Вона навчилася стояти і ходити на задніх лапках, як кенгуру і вміє радіти кожному дню, як і будь-який інший щеня в її віці.

Собачка дуже любить обійматися, а з тих пір як вона потрапила в цей притулок вона не перестає виляти хвостиком від радості.

Зовсім недавно Джем з притулку забрала одна сім’я і вона поїхала в свій новий будинок. Тепер у неї з’явилося багато друзів, адже в будинку є діти і інші тварини.

Сподіваємося, що у Джеми все складеться найкращим чином, адже вона така милашка, правда ж?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!