Собака знайшла в лісі викинутих кошенят і стала їм мамою. Тварини добріші за людей!

Собака знайшла в лісі викинутих кошенят і стала їм мамою. Тварини добріші за людей!

и Собака по кличці Банер володіє золотим серцем і ніжним характером. Вона не тільки надійний помічник своєї господині у якої проблеми зі здоров’ям, але і рятує тварин …

Хаскі Банер вже 3 роки, вона живе з Уїтні, господиня навчила собаку не тільки надавати допомогу, а й багатьом іншим речам.
«Вона попереджає не лише про епізоди посттравматичного синдрому, панічних атаках, нападах мігрені і необхідності прийому ліків» , – каже господиня.

«Ми допомагаємо багатьом тваринам, але Банер дуже любить кошенят. 2 роки тому я вперше вигодувала з пляшечки кота, якого вона знайшла в канаві. Тепер він живе з нами, але за кілька років Банер врятувала не менш десяти  кинутих кошенят. Але ТАКЕ вона знайшла вперше ».

Знайомтеся: це Банер – хаскі з золотим серцем

Собака-помічник нервувала, вона почула, що в лісі відбувається щось дивне. Вона привела господиню в затишне місце, де  стояла запечатана картонна коробка.

Всередині лежало сім кинутих сліпих кошенят, яким не виповнилося і дня.
«Хтось заховав їх у картонну коробку, щільно закрив і кинув помирати далеко від людей»

«Ці люди сподівалися, що крихти загинуть і їх ніхто не знайде. Це просто диво, що Банер змогла дізнатися, що вони там. Кошенята сильно замерзли і ослабли, вони тихо чекали своєї долі. У малюків навіть не було сил пищати … »«Мені боляче від розуміння, що це справа рук людини. Це так жорстоко і безсердечно »

Хаскі не відходила від кошенят. Вона любить їх немов це її щенята.

«Це приголомшливо», – каже Вітні«Ми підшукаємо кошенятам хороших господарів»

«Завдяки Банер ці крихти вижили і зможуть знайти люблячих господарів!»Хаскі виявилася добрішою і людянішою господаря кішки, який кинув беззахисних малят вмирати …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!