Справжній чоловік прийде в твоє життя після великої помилки

Справжній чоловік прийде в твоє життя після великої помилки

Одного разу ти зустрінеш того, кого просто відчуєш. Ти не будеш божеволіти, твої почуття не будуть зашкалювати, і твоє серце не хворітиме на саму думку про нього.

Тобі не доведеться стежити за ним в соцмережах, щоб дізнатися, де він і з ким. Ти не будеш проводити ночі, аналізуючи кожен його вчинок. Тобі не доведеться стримувати себе в тому, що ти хочеш сказати, стримувати любов, яку ти відчуваєш до нього в страху відлякати його. Тобі не доведеться чекати якогось знака вище або відповідного часу, щоб бути з ним.

Ти закохаєшся в когось, коли не будеш шукати любові. Коли твоє серце спорожніє після тих, хто зробив тобі біль. Коли стіни навколо твого серця будуть непробивними, які не пропускають жодного променя сонця. Твоя душа буде зношена від усього того, що ти пережила.

І все ж, незважаючи на це, він зробить любов легкою і природною. Він змусить тебе захотіти відкрити серце і довіритися. Він змусить тебе захотіти повірити і полюбити його так, немов ти ніколи не обпікалася.

Він не буде обіцяти тобі весь світ, він зробить тебе частиною свого світу.

Він прийме тебе такою, яка ти є.

І ти будеш собою поруч з ним. Тобі не доведеться переконувати його, що він повинен любити тебе. Тобі не доведеться чекати, поки він зрозуміє, що до тебе відчуває. Тобі не доведеться соромитися, немов ти – його брудний секрет, який він приховує від усіх.

Все стане просто. Ти будеш говорити те, що думаєш, ти не будеш себе контролювати, не будеш нічого боятися.

Одного разу ти зустрінеш кого-то, що підходить саме тобі, і ти зрозумієш, чому ні з ким іншим до цього не виходило.

Він покаже тобі, що любов ніжна і прекрасна – як ти і уявляла. Він буде любити тебе – так, як ти заслуговуєш.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!