Суб’єктивно: про сильних і слабких людей

Суб’єктивно: про сильних і слабких людей

Ви помічали, що є люди, яким весь час потрібна допомога? Вони постійно ниють, скаржаться на проблеми, і проти вашої волі втягують вас в свої справи?

Відмовити їм начебто незручно. Та й шкода якось стає людини. Тому ви, зціпивши зуби, чортихаючись про себе, починаєте займатися чужими проблемами.

Але проблеми у цих людей, як правило, не закінчуються. І ви, їдучи з цього замкнутого кола, в кінці кінців, вимотуєтеся. Остаточно. І – що робите? Правильно! Просто падаєте.

Але звідки беруться сильні і слабкі (фізичний стан тут абсолютно ні при чому, ми в даному випадку маємо на увазі зовсім інше)?

Чому одні люди самостійно, не чекаючи нічиєї допомоги, просто вирішують власні проблеми, а інші постійно ниють, бідкаються, що щось клянчать, примушуючи оточуючих повірити в те, що весь світ повинен допомагати їм, нещасним?

Яким бути – слабким або сильним – людина вибирає сама. Скажемо більше: немає сумніву, що немає такого сильного, який не мріяв би хоч на час стати слабким. Просто він не може дозволити собі розкіш бути слабким. Тому що, слабкість це розкіш!

Судіть самі: що доводиться робити, коли поруч немає нікого, хто готовий вас пошкодувати, і на кого можна було б перекласти свої проблеми? Правильно! Засукувати рукави і працювати – над вирішенням цих самих проблем. І тоді ви автоматично стаєте сильним – у вас просто немає іншого виходу. А у слабких завжди є хтось, кого можна попросити про допомогу. І при цьому бути абсолютно впевненим, що йому не відмовлять. Скажете, це не розкіш? Так про таких «соціальні гарантії» тільки мріяти можна!

А між тим, допомагати потрібно якраз сильним. Оскільки тільки вони одні знають (ну, може, крім них ще дуже вузьке коло людей), як важко дається ця зовнішня сила. Яка зношена, поранена  у них душа, в яку такі «слабкі» так і норовлять залізти.

Загалом, шановні сильні, бережіть себе. І любіть теж себе (принаймні, в першу чергу). Тому – ось такий парадокс, правда? – саме сила і є ваше найслабше місце. Ну, а у слабких все – відповідно – навпаки.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!