Світ торкнуло весілля, на яке ніхто не прийшов. Це по-справжньому …

Світ торкнуло весілля, на яке ніхто не прийшов. Це по-справжньому …

Ніякий ураган не може зупинити справжню любов. Молода пара з Китаю виявилася в незручній ситуації, коли до них на весілля майже ніхто не прийшов із запрошених 300 осіб.

Це було на минулих вихідних, коли в кількох областях Китаю пронісся один з найпотужніших ураганів за останні роки. Тому багато людей вирішили застерегтися і залишитися вдома заради безпеки.

Але це не зупинило наречену Чжоу Тянь, яка все одно вирішила йти під вінець до свого обранця. Як вона і думала, в великому прикрашеному залі майже нікого не було, але наречений чекав її біля вівтаря. З 300 запрошених приїхали тільки 10 найближчих родичів.

Обмінюючись весільними клятвами, Чжоу сказала: «Немає гостей – це нічого, нікому мене підтримати-нічого, немає феєрверків – теж нічого.

Мені потрібен тільки ти, і неважливо, навіть якби ти прийшов сюди промоклий з ніг до голови. Що б не трапилося, я вийду за тебе ».

Ці слова зворушили тих небагатьох, хто був в залі, так що вони навіть вирішили поділитися цією історією в мережі. І вона зібрала тисячі лайків і репостів.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!