Сильні люди часто стикаються з важкими стосунками

Сильні люди часто стикаються з важкими стосунками

Я бачив духовно відкритих, дивно сильних людей, які потрапляли в образливі, стресові відносини, і я часто задавався питанням – чому?

Я ніколи не був в образливих відносинах, відмінно справлявся з самостійністю і багато працював над собою, але здавалося, що вступ у відносини, які дійсно мали значення, несподівано кинули моє життя догори дригом. Відносини часто інформують нас найбільше про самих себе, особливо коли ми є сильними персонажами.

Якщо ви боретеся в своїх відносинах, якщо вам цікаво, чому у вас, схоже, є все інше, плавне у вашому житті, крім романтики, це може бути ознакою того, що ви сильна душа, яка тут, щоб випробувати глибину, що перетворює дії через «інших». Ось чому сильні люди часто стикаються з важкими стосунками і тим, як їх долати.

Розуміти, що відносини є частиною чогось більшого
Сильні люди часто вступають у відносини, які також служать більш високої мети, які, можливо, можуть навіть не проявитися в цьому житті.

Цілющі відносини
Багато сильні люди також цілителі і, отже, привернуть партнерів, які мають потребу у  зціленні і увазі. Сильні люди, як правило, також обладнані для лікування болю і емоцій людей, які потребують зцілення, емоційної підтримки і комфорту, тому всесвіт об’єднає їх.

Однак зцілення ніколи не буває одностороннім. Якщо ви робите багато цілющих робіт в своїх відносинах, цілком ймовірно, що обидві сторони відчувають переваги. Єдине, про що потрібно пам’ятати, – це не загрузнути в односторонніх відносинах. Якщо ви відчуваєте себе виснаженим від всієї «цілющої» роботи, це може бути ознакою того, що вам потрібно також змінити свій спосіб мислення і життя.

 Кармічні стосунки
Часто складні відносини повні карми минулих життів.
Кармічні стосунки часто бувають інтенсивними і важкими, особливо на початку. Можуть також бути сильне, незрозуміле тяжіння один до одного, або навіть сильна відраза час від часу.

Виконання кармічної роботи в стосунках не означає, що ви повинні терпіти насильство або іншу погану поведінку.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!