Способи припинення проблем зі сном

Способи припинення проблем зі сном

Симптоми поганих звичок сну

  • Постійний біль в спині

Надмірний сон може стати причиною вашого постійного болю в спині. Це тому, що ваші м’язи спини будуть ослаблені. Ви повинні регулярно тренуватися, щоб подбати про цю проблему, і якщо у вас є вихідний, спробуйте вправи з низькою інтенсивністю, щоб допомогти зміцнити м’язи спини.

  • Проблеми з вагою

Коли ви спите занадто довго, ваш метаболізм сповільнюється, і ви з більшою ймовірністю накопичуєте енергію, а не використовуєте її. У цьому процесі ви наберете вагу, і якщо ви не подбаєте, ви навіть можете почати страждати ожирінням.

  •  Занепокоєння і депресія

Безсоння або застуда можуть бути викликані занепокоєнням або депресією. Вважається, що близько 15% страждають від тривоги і депресії, ймовірно, будуть проспати, і це може негативно позначитися на психічному стані людини.

  • Постійні головні болі

Порушення може призвести до постійних головних болів, це викликано пошкодженням нейротрансмітерів, що призводить до поганої якості сну і головного болю.

  • Діабет II типу

Коли ви не спите достатньо добре або дуже багато спите, ваше тіло може зазнавати труднощів з обробкою глюкози, і це може привести до резистентності до інсуліну і діабету типу II.

  • Серцево-судинні захворювання

У той час як серце потребує відпочинку, щоб воно функціонувало на оптимальній потужності, занадто багато відпочинку або занадто мало може завдати шкоди його діяльності.

Способи припинення проблем зі сном

1. Ви можете мати строгий графік сну і дотримуватися його.
2. Відкладіть усі електронні пристрої, хоча би, за годину перед сном.
3. Ви можете займатися медитацією і вправами йоги, це допоможе вам розслабитися перед сном.
4. Ви можете прийняти холодний душ.
5. Регулярні вправи можуть допомогти вам фізично і розумово підготуватися до труднощів днів.
6. Пийте багато води, щоб тримати вас в зволоженому і свіжому стані протягом дня, це буде тримати ваш розум активним.
7. Беріть участь в діяльності, яка буде підтримувати вас в активному стані і проявляти пильність протягом всього періоду роботи.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!