Тільки одного разу зустрічається споріднена душа …

Тільки одного разу зустрічається споріднена душа …

В купе їхали чоловік з дружиною і офіцер. Чоловік показав себе жорсткою і деспотичною людиною, постійно обсмикуючи дружину і роблячи грубі зауваження. Надвечір його енергія вичерпалася, а дама і офіцер розговорилися під його хропіння. Розговорилися про невинні речі, які відбувалися в дитинстві. Про те, що сховавшись під столом, можна представляти себе дуже далеко, дивлячись на дерево ,що колишеться, про те почуття в грудях, яке виникає, коли споглядаєш догоряюче вугілля.

Вони розуміючи один одного з півслова, вони разом переживали всі ці емоції і почуття. Зустрівшись вперше, дама і офіцер говорили, як давні знайомі, які виросли разом. Говорили, не чуючи хропіння, але намагаючись не потривожити грубіяна. Чоловік все-таки прокинувся, перевертаючись під свої звичні лайки.

Наближалася станція, до якої їхав офіцер. Його не покидало відчуття, що жінка, з якою він сьогодні зустрівся, це та споріднена душа, ближче якої не буде, що щастя в його подальшому житті залежить тільки від того, чи будуть вони разом …

На станції вони зійшли удвох, залишивши багаж в вагоні. Це була повна невідомість і повна свобода. Це було їхнє рішення, вони зуміли його прийняти.

Через кілька років почалися революційні події, доля офіцера і дами могла обернутися як завгодно. Тим не менш, сподіваємося, що вони встигли насолодитися спілкуванням і радістю духовної близькості.

Життя пролітає дуже швидко. Революції, війни, старість … Але вони прийняли рішення. Багатьом це не дано. Зустрілися на життєвих перехрестях споріднені душі розходяться в різні боки, або виходять на незнайомій станції, дивлячись з тугою на того, про кого потім шкодують все решту життя. Шкодують про минулу любов.

І не так страшно залишити барахло і валізи, як змінити життя. Але духовно близьку людину можна зустріти тільки одного разу, якщо дуже пощастить. Це дано далеко не всім. Це справжня любов, подарована згори.

Вирішуйте, тому що вагон поспішить далі, час не зупиняється, і, тим більше, не повертає назад. Душам не можна розлучатися. Згадайте про це, якщо потрібно буде зважитися і зануритися в невідомість.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!