Цей 6-річний хлопчик разом з татом врятував понад 100 безпритульних тварин

Цей 6-річний хлопчик разом з татом врятував понад 100 безпритульних тварин

Маленький Ваня  дуже любить тварин. Він не просто любить, він рятує їх.

– Це було близько 6 років тому. Жінка-волонтер попросила у мене телефон – не зміг відмовити. Вона дзвонила, щоб попросити про допомогу з тваринами. Я погодився не відразу, але поживши з цими тваринами зрозумів, що полюбив їх. Тепер я не можу не допомагати їм, – розповів  Вадим.

Покинуті бездомні тварини знайшли притулок в їхньому будинку. Ваня і його батько приносять всіх бездомних додому, вони навіть спеціально шукали їх по дворах. Збиті машинами, побиті людьми, замерзаючі взимку і вмираючі від голоду тварини знаходили допомогу і притулок в їхньому будинку.

– Син постійно носить з собою рюкзак з кормом. Всі дворові коти побували у нас – дитина не може залишити тварину в біді. Я сам допомагав притулку, забирав на перетримування всіх, кого міг.

Сім’я купує тваринам хороший корм, робить щеплення, операції, проводить огляд у ветеринара, купує вітаміни.

– Одного разу у нас в будинку виявилося 28 кошенят, 6 наших кішок і одна собака. У трикімнатній квартирі було тісно. Було складно, кожному кошеняті потрібна своя пелюшка, догляд і увага. Разом з сином возили малят на уколи – на ньому сиділо більше десяти кошенят, – згадує Вадим.

Виходити виходило не всіх.

– Син одного разу приніс кошеня, його хтось дуже сильно вдарив ногою. Були серйозні пошкодження, ми зробили йому дуже небезпечну і дорогу операцію. Малюк вижив. Ми не змогли його віддати. Фунтик – найулюбленіший і рідний кіт Вані.

Тварин Вадим і Ваня віддають в добрі руки. Волонтери завжди беруть їх номери телефонів і адреси, перевіряють як їм живеться потім.

На допомогу тваринам сім’я витрачає величезні кошти. Їм допомагають добрі люди.

– Я не можу жаліти на них грошей. Доводиться навіть залазити в борги, – зізнається Вадим.

За 6 років ця сім’я врятувала понад 100 кішок і собак.

– Ми продовжуємо допомагати, витрачаємо на це весь вільний час. Тепер у нас є Instagram, за допомогою якого легше знаходити господарів для тварин. Та й самі вихованці платять нам за наші справи, наповнюючи життя добротою і любов’ю.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!