Цей знімок лікаря-хірурга, який заснув в операційній розбурхав мережу

Цей знімок лікаря-хірурга, який заснув в операційній розбурхав мережу

Це історія про справжню доктора. 3 січня зміна хірурга Луо Шанпенга в Народній лікарні номер шість у китайському місті Гуйяні закінчувалася. У 18-00 він з чистою совістю міг піти. За 12-годинну зміну доктор провів 5 операцій. Він страшенно втомився і дуже хотів додому, але в лікарню поступив пацієнт у важкому стані. Рука потерпілого потрапила в м’ясорубку. Кінцівка була практично відірвана необхідна була термінова операція.

Хірург Луо залишився і провів складну операцію. Доктор провів 8 годин зшиваючи дрібні судини і сухожилля, м’язи і зв’язки – це складна робота, яка вимагає зосередженості і уважності.

Операція пройшла успішно. Доктор Шанпенг присів поруч з пацієнтом і підняв його руку так, щоб кров правильно циркулювала і відключився …

Доктор потім згадував, що хотів закрити очі на секунду і перепочити. Але довга зміна і втома зробили свою справу, хірург так і заснув на корточках, тримаючи в правильному положенні руку прооперованого пацієнта.

Одна з медсестер зробив цей знімок і опублікувала в Мережі. Мільйони людей були захоплені цим доктором, професіоналом, наполегливим і цілеспрямованим, людиною, яка працює за покликанням!

Після резонансу в соціальних мережах місцеве телебачення зробило репортаж про Луо. Хірург повідомив, що в його житті порятунок людини на першому місці, тому він залишився незважаючи на втому і кінець робочого дня.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!