Цінуйте те, що у вас є!

Цінуйте те, що у вас є!

У Чехова є розповідь про жінку, яка не любила свого чоловіка. Вона не лаялася з ним, не скандалила, не чіплялася навіть. Свій будинок у моря, гроші, всього вдосталь, – чого лаятися-то? Але ось, не любила. Мріяла про інше. Не про конкретно іншого, а просто, – про інше. Іншого вона могла б полюбити. По-справжньому, всім серцем. А жити доводиться з цим, з нелюбом, який дратує. Не подобається. Бісить навіть.

Чоловік спочатку не розумів, що його не люблять. І все намагався щось поліпшити, в очі заглядав, обіймав, доглядав … І від цього було ще гірше. А потім він все зрозумів. Миттєво. І просто сів у човен і поплив в бурхливе море – був шторм. Просто сів у човник і поплив. Щоб не заважати. Та й жити йому стало нема чого, – навіщо жити, раз тебе не люблять, тільки терплять, а в душі чекають, щоб ти зник, розчинився, випарувався, провалився крізь землю або ось – в морі потонув?

Коли човник стало не видно в бурхливих хвилях, дружина раптом закричала: «Вернися!», – вона тільки в цю мить зрозуміла, що любить! Що він їй потрібен! Що поруч був живий, теплий, люблячий чоловік, такий хороший, такий відданий, красивий, добрий … Не фантазія, не ідеал, а жива людина була поруч.

Але човник пропав, зник. Разом з чоловіком. І дружина все кричала: «вернися! Вернися! Я тебе люблю! », – тільки не було кому це почути. Море шуміло, буря вила, шторм. Вона стояла на березі і кричала, кликала …

Ось і весь розповідь. І так часто буває: той, кого не любили і не цінували, спливає на човнику одного разу. І можна скільки завгодно кричати і просити повернутися. Чомусь тільки після втрати люди розуміють, як когось любили. І добре, якщо повернеться човник.

Ми самі іноді не знаємо, як сильно ми когось любимо. Чи не усвідомлюємо, поки не втратимо. Може, спочатку треба розібратися в собі, а вже потім проганяти когось або нехтувати байдужістю або роздратуванням? Щоб потім не спати, не їсти, не дихати як слід, тільки шепотіти: «вернися!». Вернись. Побудемо ще разом хоч трохи!

Добре, коли почують і повернуться. Але так не завжди буває.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!