Ти не заслуговуєш того, хто повертається. Ти заслуговуєш того, хто не йде!

Ти не заслуговуєш того, хто повертається. Ти заслуговуєш того, хто не йде!

Того, хто не боїться труднощів і того, як сильно ти його любиш …

Я часто думала про людей, які повертаються після того, як вирішили піти. Я чекала того дня, коли вони повернуться і зрозуміють, що помилилися, і що життя без мене безглузде. Але потім я зрозуміла, що краще цього – людина, яка ніколи не йде.

Той, хто ніколи не йде, коли виникають проблеми, хто ніколи не йде, навіть якщо десятки інших людей намагаються привернути його увагу. Той, хто вибирає залишатися з тобою кожен день.

Ти заслуговуєш того, хто ніколи не йде, коли ти розповідаєш йому про те, за що тобі соромно, коли ділишся тим, що не збиралася розповідати нікому. Коли ти говориш йому те, що тобі не подобається в собі, що ти ненавидиш в своєму минулому. Ти заслуговуєш того, хто не йде, як би важко не ставало.

Ти заслуговуєш того, хто не йде, коли ти говориш йому, як сильно його любиш, як відчайдушно хочеш зробити його щасливим і які неймовірні почуття він викликає в тобі. Наскільки він особливий, як ти хочеш провести залишок життя з ним, засинаючи в його обіймах.

Ти заслуговуєш того, хто залишається, як би пристрасно ні проявляла свою любов і як би безстрашно ні показувала свої емоції. Ти заслуговуєш того, хто не боїться, як ти його любиш.

І хоча у кожного з нас є людина, яка, ми хотіли б, щоб повернувся, насправді ми повинні мріяти про того, хто ніколи не йде.  Той, хто пішов одного разу, може піти знову, але той, хто міг піти, але вирішив залишитися – саме той, хто тобі потрібен, з ким ти заслуговуєш бути разом.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!