У 5 років дитину з Нігерії визнали найкрасивішою дівчинкою в світі. Як вона виглядає зараз

У 5 років дитину з Нігерії визнали найкрасивішою дівчинкою в світі. Як вона виглядає зараз

У 5 років дитину з Нігерії визнали найкрасивішою дівчинкою в світі. Але зараз ви здивуєтеся, коли на неї подивитеся.

До 5-річного віку життя малятка з Нігерії нічим не відрізнялося від життя таких же дівчаток в Нігерії. Вдома ніхто не вважав її красунею. Однак, завдяки фотохудожниці Мофе Баміва Джара в лічені секунди стала популярна по всьому світу.

Справа ось у чому. Мофе помітила яскраву красу дівчинки і змогла передати її на фотознімку. За допомогою різних фотоефектів фотограф підкреслила неземну красу малятка. До того погляд дівчинки теж був якийсь неземний.

Мофе опублікувала фотознімки Джари на своїй сторінці в соціальній мережі. Буквально за кілька хвилин три фотознімки зібрали незліченну кількість лайків та коментарів. На той момент Джарі було всього 5 років.  Джару визнали однією з найкрасивіших дівчат в світі. Однак, як це часто буває діти можуть сильно змінитися з віком. Давайте подивимося, як Джара виглядає зараз. І чи не втратила вона свою неземну красу.

Зараз Джара подорослішала. Вона помітно підросла. Швидше за все вона стане вельми високою дівчиною. На думку багатьох людей в світі, Джара стала ще кращою. Її краса розцвіла. Тільки погляньте, яка красуня!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!