У двадцять років дівчина вийшла заміж за 68-річного. Ось як склалося їхнє життя

У двадцять років дівчина вийшла заміж за 68-річного. Ось як склалося їхнє життя

Коли їй було 23 роки вона зустріла кохання всього свого життя- Дона. Однак, було одне але. На той момент її коханому було 68 років. Різниця між ними в віці складала майже 50 років.

Громадськість засуджувала їх роман. Адже Стефані буквально годилася Дону в онуки. До того ж Стефані вчилася в тій же школі, де навчався син Дона. Познайомилися вони з Доном в барі, де Стефані працювала офіціанткою.

Стефані приписували різні психологічні проблеми, раз вона зустрічається з таким дорослим чоловікам. Дона засуджували за тягу до юної красуні. Однак, незабаром незвичайна пара одружилися.

Ось як вони виглядали в день свого весілля:


Буквально відразу ж після офіційного укладення шлюбу у них народився син-Лохман. Батько намагається якомога більше часу проводити з дитиною.
Також вони намагаються зробити якомога більше фотографій і відео, де Лохман разом з батьком. Адже Дон розуміє, що він не зможе бути поруч з хлопчиком, коли він стане дорослим. Дону хочеться, щоб малюк знав і пам’ятав, що його батько завжди його дуже любить.

Стефані і Дон щасливо живуть разом. Вони подорожують, проводять багато часу один з одним. Завдяки Стефані Дон зміг по-новому поглянути на світ. Вони цінують кожну хвилину, проведену разом.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!