У хвилину розпачу треба пам’ятати: якщо доля раптово все забрала, вона так само раптово може все повернути

У хвилину розпачу треба пам’ятати: якщо доля раптово все забрала, вона так само раптово може все повернути

Іноді людина падає в яму.

Тільки що вона літала і все йшло просто чудово. Здавалося, що так буде завжди. А потім вона падає з висоти на саме дно, зовсім несподівано і моментально. Все звалилося! Людина сидить на дні ями і їй здається, що так буде завжди. Завжди треба пам’ятати, що життя мінливе. Але якщо ти літав, значить, ти вмієш літати. І можеш знову злетіти. Раз ти був щасливим і успішним, ти знову можеш ним стати. Мозок пам’ятає програму, навігатор пам’ятає шлях, а доля – сам бачиш, доля мінлива. Якщо вона заштовхала тебе в яму ні з того ні з сього, може несподівано і витягнути. Якщо ти додаси трохи зусиль. Все може скластися на краще. Хоча в це важко повірити.

І ще про одне треба пам’ятати: якщо ви літали, швидше за все, ви знову полетите. У вас вбудована ця функція: літати. Ви вмієте. І треба чекати милості долі, роблячи заходи для власного порятунку, навіть якщо яма і депресія дуже глибокі. Як тільки ви досягнете дна, треба від цього дна відштовхнутися, як вчили древні мудреці.

Коли втрачати буде більше нічого, коли залишиться вага кісток, так би мовити, можна злетіти знову. Якщо доля ваша мінлива, якщо щаслива смуга змінилася чорною смугою відчаю, швидше за все, потім відбудуться нові зміни.

У хвилину розпачу треба пам’ятати: якщо доля раптово все забрала, вона так само раптово може все повернути. Це, звичайно, не про остаточні втрати, не про втрату близьких, а ось про таке падіння. Яке може стати початком нового шляху, якщо докласти зусиль для свого порятунку і відновлення справедливості.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!