У любові всього 5 стадій. Але багато людей зупиняються на третій ..

У любові всього 5 стадій. Але багато людей зупиняються на третій ..

«Мабуть, не мій чоловік», – часто ми чуємо в виправдання після несподіваного розриву наших друзів або знайомих. Або самі вимовляємо цю фразу. Адже всім навколо здавалося, що у вас-то якраз ідеальні відносини. Так ви, ймовірно, і самі так вважали. Найчастіше незрозуміло, чому справжня любов сходить нанівець.

Закоханість – це етап, коли ви одурманені гормонами щастя; цей час проекції всіх ваших бажань і надій на вашого партнера. А партнер в даному випадку – це просто ідеальний чоловік без єдиного недоліку. Ви думаєте, що він завжди буде виконувати будь-яке ваше бажання, вірите в кожне сказане ним слово і мрієте про вічну любов, по шляху відкидаючи сумніви всякого скептика.

На даному етапі любов міцнішає, і побачення змінює офіційне спільне проживання. Ви пізнаєте один одного набагато ближче, починаєте впливати на всі аспекти життя партнера. Це час єднання і радості. На цьому етапі вірогідна поява довгоочікуваних дітей, що тільки укріплює єдність. Ви відчуваєте себе захищеним, бажаним. І вважаєте, що точно знайшли саме свою людину, що це, так би мовити, доля і що ви ніколи не мали сумніву в цьому.

Ось тут-то і трощать всі надії. Це етап, коли з’являється відчуття, що почуття безповоротно гаснуть, що партнер стає просто до неможливості передбачуваним, а його поведінка починає дратувати. Хочеться взяти перерву в стосунках. Або взагалі визнати, що це був не ваш чоловік. Так адже буває? Навіщо так мучити себе і людину, з якою колись було добре. Колись …

Якщо ви, закривши очі і згнітивши серце, впевнено проходите третій етап, то отримуєте наступне: у вас стираються ті ілюзії, які ви проектували на свого коханого. Перед вами постає не той, кого ви представляли і хотіли мати поруч з собою, а саме реальна людина. Ви приймаєте, а головне, розумієте всі недоліки партнера. Ви зцілює один одного і переходите в стадію так званої високої любові.

З розумінням того, що ви навчилися долати ваші розбіжності і знайшли глибокий, міцний зв’язок в своїх відносинах, приходить розуміння, що у вас двох є сили, щоб змінити щось в цьому світі. Не тільки уживатися удвох, але і жити удвох заради спільної справи. Працювати удвох, писати, творити – що завгодно. І, коли ви почнете працювати і думати як єдине ціле, подолавши всі етапи, ви вже зможете зі 100% -ною точністю сказати: «Це мій чоловік».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!