«У мене троє синів і шість дочок»: як виглядає мама, яка протягом 13 років народжувала дітей

«У мене троє синів і шість дочок»: як виглядає мама, яка протягом 13 років народжувала дітей

У своєму блозі багатодітна мама зізнається, що більшу частину свого дорослого життя була вагітна, але вона про це точно не шкодує.

Сату Нордлінг Гонсалес «підірвала» соціальні мережі фотографіями свого сімейства. Жінці лише виповнилося 35 років, а у неї вже 13 дітей. Навіть сусіди по будинку намагаються дізнатися секрети щастя цієї чудової родини.

Підписники відзначають, що, попри велику кількість пологів, жінка відмінно виглядає.

«Я абсолютно щаслива. Протягом 13 років я практично щороку народжувала по 1 дитині. Ми з чоловіком обожнюємо дітей. Я готова на нові випробування, нову вагітність », — каже кореспондентам багатодітна мама. Її чоловік Андреас у всьому підтримує дружину. Відразу видно, що в їхній родині панує повага і турбота.

Всього у пари 3 сини і 6 дочок. Старші діти завжди допомагають своїм молодшим братам і сестрам.

«Сьогодні я не уявляю своє життя без того, що у мене є. Бути матір’ю — величезна праця. Щодня доводиться приділяти час кожному з дітей. Часом я злюся і нервуюся, але, коли мене цілує мій син або дочка, я відразу забуваю про всі тягарі », — ділиться своїми емоціями Сату.

Сату веде власний блог про те, як бути справжньою мамою. У неї вже багато фанатів по всьому світу. Жінка каже: «Це не героїзм. Це лише любов до дітей ».

Зараз у будинку проживає 12-річна Ніколь, 11-річна Ванесса, 10-річні близнюки Джонатан і Данило, 7-річна Олівія, 6-річний Кевін, 5-річна Селіна, 2-річна Ізабель і в ліжечку солодко спить 4-місячна Меланія.

Попри те, що всі на щастя здорові, Сату не приховує той факт, що вона інколи втомлюється.

«Бути мамою — це цілодобова праця. Інколи, буває так, що втома накриває мене ще до того, як я вип’ю ранкову каву. Знаю, що любов та підтримка моїх дітей — найкраща нагорода для мене», — пише вона у своєму блозі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!