У школі дали завдання дітям – принести найдорожче, що у них є

У школі дали завдання дітям – принести найдорожче, що у них є

Я звичайна дівчина, яка живе, перебиваючись від зарплати до зарплати. Зараз мені 24 роки, а моїй дочці 8 років. Народила я її рано в шістнадцять. Школу закінчила заочно, а після декрету відразу пішла працювати в магазин продавцем одягу.

Намагаюся з усіх сил, щоб у моєї дочки було все необхідне. Не хочу, щоб як вона перебивалася з копійки на копійку. Ми вчимося в гімназії. Вважаю, що отримання освіти вкрай важливо для майбутнього. Я от не змогла вступити до університету і отримати професію зі зрозумілих причин, а зараз на це немає ні сил, ні часу, ні грошей. Все вкладаю в доньку.

Одного разу в школі дали завдання дітям – принести найдорожче, що у них є і розповісти чому. На урок учні принесли іграшки, привели тварин.

Один хлопчик приніс мобільний телефон. Моя дочка попросила прийти мене на цей урок. Вона привела мене як найдорожче в її житті.

Звичайно, вчинок торкнув до глибини душі. Я зрозуміла, що не дивлячись на те, що не купила їй мобільний телефон і ролики, про які дочка так мріє вона мене любить просто так.

З наступної зарплати я все-таки купила дочці ролики, адже вона їх так хотіла. Пізніше і телефон куплю, адже вона – найдорожче, що є у мене в житті.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!