У слабких чоловіків завжди в усьому винна жінка

У слабких чоловіків завжди в усьому винна жінка

Чому чоловіки у всьому винять жінок?

Для багатьох чоловіків жіночий енергетичний початок – це відволікаюча сила, і всякий раз, коли чоловік живе не так, як того вимагає його бачення, він у всьому починає звинувачувати жінку.

Для багатьох чоловіків жінки – або славні богині, або злі сирени. Чоловіки легко і швидко переходять від одного твердження до іншого. Якщо ваш партнер вже бачить в вас не богиню, як раніше, а лише предмет, відволікаючий його увагу, то це не обіцяє вам нічого хорошого.

Ви, звичайно, помічали, що ваш партнер по-різному ставиться до вас. “Як я люблю тебе. Ти для мене все на світі! » Або ж: «Ти мене відволікаєш. Доводиться приділяти більше уваги тобі, ніж роботі. Залиш мене в спокої. Ти просто тягар для мене! »

З таким ставленням до себе стикаєтеся не тільки ви. Всюди чоловіки зі зневагою ставляться до жінок, вважаючи, що вони відволікають їх від чогось набагато більш важливого. Чоловіки, наприклад, не можуть не звернути уваги на яскраву, сяючу жінку, коли вона входить в кімнату. Якщо вони до цього вели серйозні розмови, то при появі красуні всі погляди миттєво спрямовуються на неї. Це відбувається машинально.

Реагуючи на неї, чоловік сексуально поляризує. Навіть якщо вони намагаються приховати свої почуття, то енергетично сексуальна жіноча привабливість дає знати про себе по кілька разів на день, викликаючи у них реакцію. Таким чином, у чоловіка існує вроджена недовіра до жінок. Якщо поруч виявляється красива жінка, вони не в змозі зосередитися на своїй роботі. Їх мозок затуманюється.

Тепер ваш партнер буде раз у раз скаржитися на неуважність. Навіть якщо ви готові прийти до нього на допомогу, підтримати його, він все одно буде в усьому звинувачувати вас. Дивлячись на вас, він уявить, що ваші стосунки або примушують її до чогось, або компрометують. Він почне вас ненавидіти. І таке трапляється дуже часто. Просто вражає!

Ваш чоловік сам повинен розвивати свою чоловічу культуру, щоб стати досить сильним і в результаті добитися повної ясності в усьому, в своїх уявленнях про життя.

Навряд чи ви зможете направляти його в такому процесі. Але ви можете продовжувати любити його, внутрішньо розвиватися.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!