В який час необхідно укладати малюка спати?

В який час необхідно укладати малюка спати?

Як Ви думаєте, в який час необхідно укладати малюка спати? Для більшості мам і тат це питання дуже актуальне, адже всі хочуть дотримуватися здорового режиму. Певний час сну для дитини є корисним не тільки для самої дитини, але і для його батьків.

Малюк весь день веде себе активно, до вечора це стомлює і самого малюка, і його батьків. Підростаючій дитині необхідний довгий сон, і зовсім не обов’язково дитині мати такий же розпорядок дня, як у вас. Вечір ви повинні присвячувати самим собі, щоб розслабитися і набратися сил для наступного дня.

На початку батькам буде складно вкласти дитину спати в цей час, особливо якщо до цього не був вироблений певний розпорядок дня. Але, як тільки дитина звикне до розпорядку дня, ви помітите, що він буде втомлюватися приблизно в цей час, і у нього буде менше заперечень проти того, щоб піти спати. У цій справі вам необхідно проявити наполегливість і не поступатися протестам вашої дитини.

Ну, а вам, батьки, хіба не хочеться присвятити самим собі кілька годин ввечері? Звичайно ж, відповідь буде ствердною, і це зовсім не означає, що ви не любите свою дитину. Ви виявляєте справжню турботу і любов, встановлюючи певні правила і розпорядок дня, які необхідні будь-якій дитині. Це забезпечує ваших дітей безпекою, стабільністю, і вони знають, чого їм варто очікувати від вас, і чого чекаєте від них ви.

Вам ні в якому разі не слід впадати у відчай, якщо початкові спроби привчити дитину до певного розпорядку виявляться невдалими. Буде потрібно якийсь час, поки цей режим дня стане для них звичним. Крім того, діти дуже цікаві за своєю природою, тому вони будуть прагнути всіляко відчувати вас до тих пір, поки вони не зрозуміють, що все в ваших руках, і що так і буде продовжуватися.

Тому, для вас і для вашої дитини буде корисно почати звикати до певного режиму нічного сну. Чим швидше вам вдасться привчити дитину лягати спати в один і той же час, тим менше вам доведеться “боротися” зі своєю дитиною за дотримання даних правил. Чим пізніше ви почнете практикувати певний режим сну, тим складніше вам буде переконати свою дитину дотримуватися певних правил, тому що боротьба за “владу” між вашою дитиною і вами може виявитися дуже затяжною.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!