Важливим є те, яка людина пробуджує в нас любов

Важливим є те, яка людина пробуджує в нас любов

«Може, наші помилки і творять нашу долю», – говорила Керрі Бредшоу. Може, нам спочатку потрібно розбитися, щоб нарешті стати цілими.

Найгірший вид любові – це коли ми будуємо великі надії, вкладаємо багато енергії, лише щоб зрозуміти, що все це марно. Серце розбивається на мільйон шматочків, і ми задаємося питанням, чому нічого не вийшло. Так, ми часто помиляємося в любові.

Ми вибираємо людей на підставі тих уроків, які повинна вивчити наша душа. Ми не можемо легко змінитися, не можемо розкрити мозок і виправити там потрібне. Це може статися тільки тоді, коли залишаємося тільки ми і наші жалі.

Може бути, це не стільки помилка, скільки потреба краще зрозуміти, хто ти, як ти любиш, що тобі потрібно від любові.

Справа в тому, що нам потрібна велика помилка, яка наблизить нас до Любові всього нашого життя. Нам потрібно розбитися, щоб зрозуміти, як ми хочемо «скластися» назад.

І часто ця найбільша помилка – це відносини, які ми і не повинні були починати, або хоча б повинні були піти набагато раніше. Але ми цього не зробили, і не тому, що та любов була нашою долею. А тому що без неї ми б ніколи не зрозуміли, що таке справжня любов.

У нас завжди є вибір залишитися у відносинах, і це постійна боротьба характерів і ідеалів. І скільки б ми не сподівалися, що на цей раз все закінчиться по-іншому, так не виходить.

Наша помилка повинна закінчитися, зазвичай дуже гірко, зазвичай катастрофічно важко. Її мета – розбити нас до останнього шматочка і кинути виклик нашим уявленням про кохання.

Ми будемо шукати мир і спокій, а не пристрасть і вогонь . Ми не будемо чіплятися до зовнішності, а будемо звертати увагу на ту енергію, яку людина приносить в наше життя.

Повільно, ми почнемо розуміти, що неважливо, хто ця людина, а важливо те, яка людина пробуджує в нас це почуття. Вона повинна робити нас кращими. Вона повинна надихати.

І тоді ми зрозуміємо, що найбільша помилка в нашому житті стала дороговказною зіркою до найбільшої Любові нашого життя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!