Вчені довели: думки людини впливають на її долю

Вчені довели: думки людини впливають на її долю

 

Вчені, що займаються вивченням квантового світу, переконують, що усе довкола нас складається з енергії. Стверджувати, що радість поразкам є самообманом — маячня. Чи така правда дарує людям щастя? Реагувати на невдачі дратівливістю, негативом та, навіть, агресією — означає не вірити у майбутні перемоги. А це погано впливає на життя у цілому. Відчувати внутрішній супротив у подібних ситуаціях — поведінка хибна з точки зору квантового світу. Адже, якщо подумати логічно, у чому мета негативу? Що можуть спричинити погані думки, як не чергові катастрофи? Як би це парадоксально не звучало, але невдачам необхідно радіти.

Світу не існує, якщо немає його спостерігача — людини. Це факт науковий. Усі елементарні частинки змінюють свою поведінку за присутності спостерігача. Відтак, очікування завжди впливають на реальність. Спочатку ви у щось вірите — після шукаєте цьому підтвердження. Не помічали, що завжди усміхнені люди щасливіші тих, що у всьому шукають «раціональність», тобто — негатив. Так, життя не є казкою. Але воно стане нею, якщо ми його будемо сприймати інакше.

До прикладу, ви переконані, що вам завжди бракує грошей. І це виявляється правдою — вам їх постійно не вистачає. Ще одне переконання — у цьому місці неможливо знайти роботу. І знову, ви 100% праві. Але ж поруч із вами є ті, що працюють, і працюють успішно. Як ви це можете пояснити? Пощастило? Основний закон квантової фізики: ви завжди отримуєте те, на що розраховуєте. Не згодні? А хіба ваша точка зору дарує вам спокій та відчуття щастя?

З особистого досвіду…
Трапилась у моєму житті ситуація, що чітко проілюструвала окреслене вище переконання. Я пошкодила руку. Лікарі постановили вердикт: інвалідність. І я повірила. Але згодом я натрапила на кілька історій, головні герої яких вилікували себе буквально із стану «фаршу». І я повірила, що можливо все, головне — вірити. Зараз моя рука здорова. Ще не готові прийняти сказане за істину?

Історія наступна, теж з мого особистого досвіду. У 16 я була переконана, що бідність є вироком на все життя. Я багато працювала, днями і ночами, але намарно. Світ у моїх очах був жорстокий та безжальний. Допоки я не повірила, що тут безпечно. Тієї миті я і стала щасливою, адже переконала себе, що усе завжди траплятиметься на краще. Кожної секунди ми робимо вибір і створюємо власну реальність. І не важливо, цей вибір — дія чи одна лише думка. Щомиті перед вами постає квантове роздоріжжя. Із проявами негативу ви повертаєте на хибний шлях — туди, де і справді все погано.

Поставте перед собою завдання — і виконайте його
А от спробуйте бодай раз змусити себе повірити, що все добре. Поставте перед собою завдання: якомога більше днів без негативу. Занотовуйте свої успіхи до щоденника. Саме так, як це роблять люди залежні! Адже ви такі ж — не здатні боротись за своє щастя. І через кілька тижнів ви будете здивовані, наскільки ви та все навколо вас змінилось. Ласкаво просимо до нової реальності! Реальності, де ви щасливі та успішні у всіх своїх починаннях. Радійте будь-якому своєму досвіду і проблеми вирішаться самі собою. Навчіться жити у гармонії із своїми думками. І ви, нарешті, досягнете власного щастя.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!