Вчені з’ясували, як собаки виявляють недоброзичливих людей

Вчені з’ясували, як собаки виявляють недоброзичливих людей

Чи замислювалися Ви над тим, чому ваша собака може реагувати на деяких людей агресивно? Не робіть поспішних висновків про те, що собаки бувають примхливими.Вчені з’ясували, що поведінка собаки здатна виявити недоброзичливих людей. Собаки дуже чуйні тварини і можуть легко відрізнити розслаблену людину від розлюченої.

Фахівці досліджували один аспект, в якому ви, можливо, були вже переконані, а може бути і ні.

Собаки мають шосте відчуття, яке виражене по відношенню до людей. І якщо раптом тварина стає менш ласкавою і товариською в залежності від  людей, які  знаходяться поруч всьому цьому є логічне пояснення. Був проведений експеримент, в якому собаки намагалися виявити погану людину.

Для собак створили дві ситуації. На експерименті знаходився господар собаки і два співробітника.Господар намагався відкрити контейнер з їжею і звернувся за допомогою до одного з співробітників, а другий співробітник в процесі поки не був задіяний.

Коли контейнер був відкритий, собака взяла їжу в обох співробітників. У другій ситуації один з двох співробітників відмовився допомагати господареві відкрити контейнер, а другий нічого не робив.

Собака взяла їжу тільки від другого співробітника, а співробітника, який відмовився допомогти господареві, собака обходила стороною. Таке ставлення собак було до тих людей, які відмовляли в допомозі. Дослідники прийшли до висновку, що собаки поводяться так само, як і самі люди до інших людей. Якщо у вашому оточенні є людина, на якого гарчить собака, значить колись ця людина погано поставилася до вас.

Собаки все і всіх добре пам’ятають! Ставтеся до людей добре і тоді тварини будуть відноситься до вас теж добре.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!