Відпустіть людей, які продовжують розчаровувати вас

Відпустіть людей, які продовжують розчаровувати вас

Я не вірю в повідомлення. Мені здається, їх переоцінюють. Хіба можна оцінити любов людини за кількістю надісланих ним повідомлень? Я думаю що ні.

Я не довіряю повідомленням. Я не вірю в них. Люди можуть багато говорити, але в кінці кінців, головне те, що вони роблять, а не говорять. Якщо вчинки людини не відповідають його словам, то як на них можна покладатися?

Ось чому я кажу вам: не довіряйте повідомленням. Довіряйте тому, коли він бере вас за руку під час прогулянки. Довіряйте вашому сміху над дурними жартами.Довіряйте спільним планам і зустрічам. Довіряйте побаченням, бо час – це найцінніше, що ви можете дати один одному. Довіряйте своїм почуттям. Довіряйте тому, хто викладається для ваших відносин. Довіряйте тому, хто залишається поруч незважаючи ні на що. Довіряйте цьому і відпустіть.

Відпустіть страхи, тривоги і занепокоєння. Відпустіть людей, яких вічно немає поруч в потрібний момент. Відпустіть людей, з якими ви відчуваєте себе невпевнено. Відпустіть тих, хто не може знайти для вас час. Вони навіть не шукають його. Відпустіть все погане, що у вас було. Воно не заслуговує того, щоб вас стримувати. Відпустіть людей, які не роблять вас краще. Це не те, що вам потрібно.

Відпустіть людей, які продовжують розчаровувати вас. Другі шанси рідко коли працюють. Відпустіть все це, тому що саме це стоїть між вами і вашим щастям. А не кілька повідомлень.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!