Відпустка по батьківству приносить користь всій родині!

Відпустка по батьківству приносить користь всій родині!

Коли тато відпочиває від роботи, щоб провести час зі своєю новонародженою дитиною, це зміцнює зв’язок між батьками і дитиною. Але чи знаєте ви, що відпустка по батьківстві також покращує батьківські відносини? Або це також зменшує гендерну дискримінацію на робочому місці?

Ось лише кілька способів, якими відпустку по батьківстві може принести користь татам, мамам, дітям і роботодавцям:

Велике дослідження, проведене Університетом Болл, показало, що, коли тато відпочиває протягом перших дев’яти місяців життя дитини, мами повідомляють про більшу задоволеність стосунками і меншій кількості конфліктів зі своїм партнером.

Автори дослідження повідомляють, що відпустка по догляду за дитиною також спонукає тат ділитися турботою про дітей і справами на рівні з мамами.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) , тата, які займаються доглядом за дітьми на ранньому етапі, як правило, стають більш залученими, коли їхні діти ростуть. Це призводить до повідомлень про більшу задоволеність життям, і діти мають краще фізичне та емоційне здоров’я, ніж діти, чиї татусі не так залучені.

Замість цього роботодавці вирішують, скільки оплачуваної відпустки, якщо такі є, вони дають новим батькам.

Близько 60 відсотків батьків мають право на відпустку до 12 тижнів по догляду за новонародженим відповідно до Закону про сімейну медичну відпустку, але тільки в тому випадку, якщо вони не можуть отримувати оплату.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!