Військова служба перетворила жінку в безлику стару. Але візит до стиліста змінив її до невпізнання

Військова служба перетворила жінку в безлику стару. Але візит до стиліста змінив її до невпізнання

Багато пані ще з юних років просто обожнюють чепуритися. Зробити гарну зачіску, надіти карколомний стильний наряд – ну хто ж від такого відмовиться. Правда в житті часто буває інакше.

Бажання жінок виглядати на всі 100% часом не збігаються з їх можливостями. Адже іноді робота і побут настільки затягують дам, що у них не залишається ні сил ні часу для себе коханих.

Белла якраз належить до останньої категорії жінок. Справа в тому, що особлива професія жінки вимагала від неї повної самовіддачі. Белла -військовослужбовець, тому на всі жіночі «штучки» у неї просто не було часу. Як зізналася сама жінка, вона більше турбувалася не про себе, а про свою роботу і облаштований домашній побут.

В один прекрасний день жінка глянула на себе в дзеркало і зрозуміла, що в своєму відображенні бачить глибоку стару жінку. Відсутність догляду позначилося на зовнішності жінки і її самооцінці. Тому Белла вирішила взяти себе в руки і почати рішучі дії.
Було прийнято рішення звернутися до знаменитого стиліста. Майстер прийняв виклик і працював над образом жінки протягом довгих годин.

Завдання було не з простих, але результатом був приємно здивований і сам майстер. Коли жінка глянула на себе в дзеркало, то просто не впізнала себе. Із дзеркала на неї дивилася яскрава і красива жінка.

Героїня була шалено задоволена результатом. Вона заявила, що тепер у неї починається новий життєвий етап. Тепер Белла сповна може відчути себе красунею.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!