Він став чемпіоном світу і на призові гроші побудував селище для бідних сімей

Він став чемпіоном світу і на призові гроші побудував селище для бідних сімей

Давним-давно філіппінський хлопчик на ім’я Менні Пакьяо на обід не мав навіть жменьки рису. Але його завзятість і фантастичне прагнення вирватися з цієї ями бідності привели цього хлопчини на вершину слави. Де він заслужено став єдиним в світі боксером, який завоював світову першість в 8 різних вагових категоріях.

Незважаючи на приголомшливий успіх, Менні Пакьяо не забув про своє злиденне дитинство. І один з перших великих призових виплат за бій він витратив на будівництво селища для жителів Танго – рідного села в найбіднішої провінції країни . На цьому боксер не зупинився, і сьогодні на його гроші зведені будинки вже для тисячі незаможних сімей.

У новому селищі є відкриті і криті майданчики для заняття спортом, громадський парк і багатофункціональний центр.Менні виріс в бідній багатодітній сім’ї, звичайний раціон якої становили банани і коренеплоди. У 12 років він кинув школу, щоб допомогти родині вижити, – він почав працювати в сімейної пекарні і продавати пончики на вулиці. Тоді ж він став займатися боксом, і першим його тренером став дядько.

Дядько розповідає, яким твердим характером володів Менні від юнацтва: «Він вставав щоранку о 4 годині, щоб вийти на пробіжку. Вже через півроку тренувань я сказав: “З цього хлопця виросте чемпіон світу”. Так і вийшло ».

Сьогодні Менні – один з найбільш шанованих і популярних людей в своїй країні. Кілька років тому він зайнявся політикою і переміг на виборах в конгрес.

Під цим фото в своєму інстаграмі Менні з гіркотою пише: «Це життя. Коли я мовчу у відповідь на питання, що я зробив у ролі державного службовця, мене критикують. Коли я показую, що я саме я зробив, мене теж критикують ».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!