Вовк прийшов в місцеву лікарню, і привів лікаря хворому старому

Вовк прийшов в місцеву лікарню, і привів лікаря хворому старому

У одного сільського старого жив вовк, якого він взяв ще щеням, тому що тварина була сиротою. Вовк виявився відданішим за собаку. Від свого господаря він не відходив на жодну хвилину.

Коли господар постарів, чоловік почав часто хворіти, і ходив до місцевої поліклініки за наданням допомоги. Вовк постійно ходив з ним, але в приміщення його не пускали, і він віддано чекав свого господаря біля лікарні.

Одного разу старий сильно захворів, до такої міри що не міг встати з ліжка. Вовк дивився на лежачого господаря і сумував. На наступний ранок вовк втік з дому, залишивши старого одного.

Старий дуже засмутився від того що вовк його кинув. Але вже днем ​​він побачив свого рятівника на порозі в кімнату, а позаду вовка стояв лікар. Лікар надав допомогу нещасному старому, і розповів як його вовк сюди привів.

Вовк вранці побіг до поліклініки в якій лікувався старий, стоячи біля входу він вив, поки до нього не підійшов лікар, він схопив лікаря за халат і почав тягнути до будинку старого. Так вовк врятував життя своєму господареві.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!