Ви відчуваєте себе постійно пригніченими і втомленими? Скоріше позбудьтеся від цих речей!

Ви відчуваєте себе постійно пригніченими і втомленими? Скоріше позбудьтеся від цих речей!

Як говорить народна мудрість – «хоч в гостях і добре, але вдома все ж краще». Адже наш будинок це те місце, де ми можемо сховатися від негараздів і відновити свої сили. Багато східних і західних дослідників дотримуються тієї думки, що від обстановки в домі людини безпосередньо залежить якість життя і успіх.

Щоб створити повноцінний затишок, всього лише і потрібно, що позбутися від деяких речей, які висмоктують вас життєві сили

Подарункові сервізи

Зберігати / дарувати сервізи виникло в період дефіциту. Використовуйте цю «сімейну реліквію» за призначенням, а не зберігайте в серванті. Нехай привід випити з найкрасивіших стаканів будуть у вас кожен день. Адже залишаючи на «особливий випадок» ми як би на підсвідомому рівні відсуваємо зі свого життя веселі події та удачу

Сувеніри

Якщо ваші полки захаращені різними непотрібними статуетками або сувенірними вазочками, то переберіть і залиште тільки важливі з них. Статуетки мають властивість накопичувати в собі енергетику будинку і приходящих в нього людей. А вона не завжди позитивна.

Речі для урочистого приводу

Теж, що і з сервізом. Не варто чекати «потрібного моменту». Живіть в теперішньому часі. Не ховайте подаровану пляшку елітного напою в «заначку». Спробуйте його вже сьогодні.

Зламані речі

Такі речі накопичують в собі негатив.

Все, що не можна полагодити, викиньте з дому. Ніякої користі вони не принесуть, тільки займуть місце. Зберігаючи непотрібні поламані речі, ми на підсвідомому рівні захаращуємо своє життя і не дозволяємо змінам увійти в нього.

Телевізор

Не тримайте його постійно включеним. Непотрібна інформація створить лише зайве навантаження на мозок і завадить вашому повноцінному відпочинку. Вкрай не рекомендується ставити телевізор в дитячих або ж спальнях. Нехай він буде в окремій кімнаті. Інакше втома і роздратування будуть супроводжувати вас постійно.

Масивні елементи інтер’єру.

Величезні крісла і оксамитові портьєри прикрасять будь-який середньовічний палац, але навряд чи підійдуть для сучасного житла. У вашому домі має бути достатньо простору і світла.

Важливо!

Намагайтеся підтримувати в будинку порядок і чистоту. Не захаращуйте своє житло непотрібними речами.

Пам’ятайте, що обстановка в вашому домі є відображенням вашого життя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!