Вибирайте людей свого рівня цінностей!

Вибирайте людей свого рівня цінностей!

Раніше я думала, що людина може бути будь-ким: хоч злодієм, хоч хамом, хоч брехуном. Значить, так склалося його життя в родині, так виховали батьки або інші причини.

Я і зараз це розумію, але навколо себе хочу мати людей іншого порядку, зовсім іншого. Це люди, для яких честь, слово, гідність, совість мають значення.

Напевно, в силу тієї ж побутової зайнятості жінки рідко замислюються над цими категоріями. Точніше, прийнято вважати, що до жіночності вони не мають відношення, тому і не варто працювати над характеристиками, які не розвивають жіночність, не допомагають знайти чоловіка і вийти заміж, і, схоже, тільки заважають в реалізації в зовнішньому світі. Це не так. Любі відносини можуть бути довгостроковими і якісними тільки в одному випадку: якщо цінності людей збігаються.

У мене викликає великі побоювання чоловік, який не може пояснити, що означає для нього честь і вміння тримати слово. Якщо совість він визначає як “я намагаюся не брехати, максимум, просто промовчу”, то як особистість він представляє сумну картину. Совість – це точно щось більше. Якщо людина не може самостійно для себе визначити моральні категорії, контролювати себе, оцінювати свої вчинки, то це дуже сумно.

Психологи можуть пояснити будь-яку поведінка людини. З точки зору, як знайти собі виправдання, це дуже зручна наука. Людина має незліченні сексуальні контакти, маніпулює, уникає відповідальності? Значить, він недолюблена дитина, у нього порушення прихильності в силу травматичних відносин з матір’ю і ще багато всього.

Ні розум, ні інтелект, ні освіта самі по собі не визначають цінності вищого порядку. Ці цінності формуються від внутрішньої чистоти і наповненості, від невтомної роботи над собою. Вони роблять людину не просто живою істотою, а Людиною. Тільки цінності високого порядку: гідність, повага, самоповага, сила волі і сила духу, совість задають високі вібрації душі і роблять людину чистою і світлою.

Таким людям не можна жити, дружити, працювати з брудними персонажами. Їх ніколи не зможуть зрозуміти. Їх неминуче будуть прагнути придушити і знищити. Несвідоме багаторазово могутніше і сильніше надсвідомості.

Вибирайте людей свого рівня цінностей і буде вам щастя!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!