Виховувати дітей поруч з бабусею – кращий подарунок, який ви можете їм дати

Виховувати дітей поруч з бабусею – кращий подарунок, який ви можете їм дати

У зв’язку між бабусею і дідусем та онуками є щось неймовірне, і воно набагато глибше, ніж просто спорідненість. І хоча народна мудрість говорить, що щоб виростити дитину, потрібне ціле село, це не єдина причина, по якій спілкування з бабусею і дідусем корисно дітям .

Ось 5 причин, чому тісний зв’язок з бабусею і дідусем – кращий подарунок будь-якій дитині:

1. У дітей завжди буде додаткова підтримка.
Дослідження, проведене в Оксфордському університеті, показало, що у дітей, які близькі з бабусею і дідусем, менше емоційних і поведінкових проблем і вони краще здатні справлятися з травмуючими життєвими подіями, такими як розлучення або цькування в школі.

Бабуся і дідусь можуть забезпечити відчуття безпеки і підтримки, які допомагають дітям в несприятливих ситуаціях.

2. Пам’ять поколінь і самоідентифікація допомагають дітям краще протистояти складнощам.
Інші дослідження показують, що наявність ідентичності між поколіннями або розуміння історії сім’ї та того, як вони вписуються в неї, може зробити дітей більш стійкими і допомогти їм краще контролювати своє життя, навіть коли світ за межами їх сім’ї здається неконтрольованим.

Психологи, які вивчали стресостійкість дітей після терористичних атак 11 вересня, виявили, що ті, хто більше знав про своє сімейне історії, краще справлялися зі стресом. Це знання може допомогти дитині зрозуміти, що він є частиною чогось більшого, ніж він сам. Усвідомлення того факту, що попередні покоління пережили свої важкі часи, допомагає дітям справлятися з труднощами і приходити в норму.

3. Близький зв’язок з бабусею і дідусем вчить дітей спокійніше ставитися до віку.
Ми всі коли-небудь постаріємо і, звичайно ж, не хочемо, щоб наступне покоління дискримінувало нас, коли це станеться. На щастя, кращою протиотрутою  є розвиток позитивних відносин між дітьми і їх бабусею і дідусем.

Діти, у яких були погані відносини зі старшими родичами (не обов’язково з точки зору кількості контактів, а скоріше їх якості), частіше ставилися до людей похилого віку більш зневажливо.

4. Спілкування зі старшим поколінням захищає від депресії.
Дослідження, проведені в Бостонському коледжі, виявили зв’язок між спілкуванням дітей з рідними старшого віку і більш низьким рівнем депресії у всіх членів сім’ї. Онуки знайомлять старших родичів з гаджетами і сучасними девайсами, а бабусі й дідусі діляться життєвим досвідом і порадами.

5. Діти допомагають бабусі і дідусю жити довше.
Наука остаточно довела, що бути поруч з бабусею і дідусем корисно не тільки для дитини, але і для них самих. Діти стають більш витривалими, а бабусі й дідусі – більш здоровими.

Дослідники з’ясували, що догляд за внуками продовжує життя літніх людей в середньому на п’ять років. Зв’язок між поколіннями дійсно безпрограшний!

Бережіть ваших бабусь і дідусів!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!