Випадок з життя: як наші бабусі нахабного малолітнього мажору провчили!

Випадок з життя: як наші бабусі нахабного малолітнього мажору провчили!

В нашому дворі, здається, завжди бабусь багато було – на лавочці біля будинку сидять, голубів годують, на сонечку гріються та кісточки сусідам перемивають.

А недавно бізнесмен наш місцевий з четвертого будинку купив синові своєму джип на повноліття. Не машина – звір, як синок додому після опівночі приїжджати став, так весь будинок тремтить. Загалом, у дворі пропав спокій і тиша.

Вирішили наші бабусі боротися з  малолітнім. Викликати поліцію стали по черзі, коли сильно шуміли компанії його. Одна бабуся сина попросила допомогти свого, він у неї в органах працює. Ось тільки все безрезультатно – у пацана тато важливою шишкою місцевою був, все зам’яв, ніхто вже на виклики і не приїжджає, як бабусі в поліцію дзвонять. І тоді вирішили вони своїми силами з порушником спокою боротися.

На наступний ранок (точніше, день – хлопчисько раніше 11 ніколи не прокидається) у дворі крики, сигналізація джипа кричить. Виглядаємо з вікон – мажор наш що є дурі по колесах лупить від злості, лається благим матом і руками махає. Це він, виявляється, голубів розганяє. Хтось йому пшона з кілограм на капот і дах щедро висипав. Та не просто так, а на клей ПВА, мабуть, а то він його щіткою струшує – а воно все приклеєне. Та ще й з голубиним послідом тепер – птиці якраз снідати закінчували, як він з дому вийшов і цю картину побачив.

Але не провчив його цей знак згори (з 5-го поверху, мабуть, у нас там баба Галя живе, сама жвава з усього двору). Увечері знову дискотеку у дворі влаштував до ранку. Наслідуючи повчальному прикладу, якась добра душа на наступний ранок полила його джип новенький трохи валеріаною. Знову мажор наш гарненько виспався, вийшов на подвір’я – а його машину коти обліпили з усіх боків. І крику було! Пацан кричить, котів жбурляє, коти кричать, сигналізація виє. А сусіди з вікон визирають та регочуть.

Після наступного концерту виявив господар машину свою улюблену вранці всю яйцями залиту. Матюкався знову, цілу годину з нею щось там возився, чистив, скло лобове вимивав. Так і покотив, наполовину роботу доробивши.

Але допомогло, здається. Уже півроку, як тиша і спокій у дворі запанували. Бабусі, як і раніше, на лавочках збираються, тлумачать про те про се так сусіда нашого буйного згадують. Як вони його змусили машину свою на парковці залишати. Добре, що у нас у дворі бабусі такі жваві живуть! Спасибі їм за спокійну обстановку.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!