Виявляється, що самотні жінки в старості набагато щасливіші і здоровіші заміжніх!

Виявляється, що самотні жінки в старості набагато щасливіші і здоровіші заміжніх!

Доктор психологічних наук Катерина Тревісан з університету Падуї каже, що наявність дружини приносить велику користь літнім чоловікам з точки зору управління домашнім господарством і збереження здоров’я, тоді як жінки “з більшою ймовірністю відчувають стрес і вважають свою роль в шлюбі обмежувальною і засмучуючою”.

Оскільки жінки, як правило, мають більш тривалий термін життя, ніж чоловіки, багато людей похилого дружини страждають від наслідків тягаря догляду, оскільки їм часто доводиться повністю присвячувати себе турботі про свого чоловіка протягом усього його життя.

В іншому дослідженні виявилося, що навіть у молодих жінок чоловіки викликають більше стресу і вимагають більше турботи, ніж діти!

Виявилося, що для багатьох представниць прекрасної статі шлюб вимагає стільки ж зусиль, що і материнство. Як з’ясувалося, середня мама оцінює рівень стресу від сімейного життя на 8,5 з 10. Більш того, 46% жінок, які брали участь в цьому дослідженні, повідомили, що їхні чоловіки доставляють їм більше проблем, ніж маленькі діти!

Ось короткий виклад результатів опитування: 
75% заміжніх жінок стверджують, що більшість обов’язків по вихованню та догляду за дитиною лежить виключно на їх власних плечах;

20% молодих матерів стверджує, що основною причиною їх стресу є відсутність допомоги від чоловіка;

практично всі опитані жінки заявили, що в більшості випадків їх стрес є результатом браку часу через домашніх обов’язків по господарству. Дослідники підозрюють, що це пов’язано з тим, що чоловіки схильні більше покладатися на своїх партнерок по шлюбу, ніж навпаки.

Заміжнім жінкам вчені радять завжди пам’ятати, що чоловік і жінка є повноцінними партнерами.Тому переконайтеся, що ви витрачаєте особисто на себе стільки ж часу, як і на турботу про свого чоловіка.   Ось це новини! Виявляється, чоловікам в старості шлюб потрібен більше, ніж жінкам. А що ви думаєте з цього приводу?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!