Я дозволяю любові знайти мене!Я вчуся дозволяти силі життя рухати мене, замість того, щоб зупиняти цю силу …

Я дозволяю любові знайти мене!Я вчуся дозволяти силі життя рухати мене, замість того, щоб зупиняти цю силу …

«Перестаньте ганятися за щастям і успіхом! Дозвольте собі просто бути! Я вчуся не форсувати події. Я вчуся просто дозволяти подіям траплятися в моєму житті, коли приходить час. Нехай Всесвіт сам подарує мені потрібні події, щоб не було необхідності бігти за ними. Справа в тому, що якщо ви повинні бігти за чимось, значить, воно не хоче зупинятися біля ваших дверей.

А я довіряю Богові. Я вірю, що щось, призначене для мене, зрештою знайде мене, незалежно від того, де я перебуваю. Я не збираюся бути пасивною, але я також не вестиму безнадійну боротьбу з вітряними млинами. Я дозволяю любові знайти мене. Я вчуся перестати розгадувати заплутані сигнали і знаки. Я чекаю ясного, очевидного повідомлення, яке легко зрозуміти.

Я вчуся відпускати тих, хто не хоче, щоб я була в їхньому житті. Я могла б навіть тримати двері відчиненими для них, тому що я більше не хочу тимчасових відвідувачів. Я не хочу ділити своє ліжко з кимось, хто не хоче проводити щоночі зі мною. Я не буду ділити своє серце з тим, хто не хоче захищати його. Я вчуся дозволяти любові знайти мене. Справжнього, простого, взаємного, і палкого кохання. Я вчуся бути терплячою до себе. Я вчуся з легкістю ставитися до себе і своїх планів. Я вчуся бути доброю до себе і прощати свої помилки.

Я вчуся бути досить терплячою, на шляху до своєї мрії. Я вчуся прощати себе за свої помилки, і нехай вони будуть спогадами, а не ярликами. Мої помилки – це доказ того, що я намагалася робити речі, які не були призначені для мене, що я не завжди грала безпечно, що я ризикувала. Всі ці помилки роблять мене мудрішим. Тепер я знаю, що помилки часто трапляються тому, що ми форсуємо те, що не призначене для нас, і намагаємося отримати те, що, ймовірно, не повинні мати. Я вчуся перестати так сильно контролювати своє життя.

Я вчуся цінувати досвід, який життя надає мені. Я вчуся цінувати спогади, які мені даються. Я ціную сміх, який життя приносить мені, і печаль, завдяки якій я тільки росту. Я вчуся дозволяти речам бути в моєму житті. Я людина, яка до сих пір намагається зрозуміти життя, і хоче стати кращою. Я вчуся дозволяти силі життя рухати мене, замість того, щоб зупиняти цю силу …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!