Я пошкодувала свою стареньку свекруху і тепер розлучаюся

Я пошкодувала свою стареньку свекруху і тепер розлучаюся

Раніше ми зі свекрухою жили в різних містах і бачилися кілька разів на рік на свята і дні народження.  Я завжди до неї добре ставилася: в наші рідкісні зустрічі вона здавалася приємною, розважливою і дуже доброзичливою. Тому, після того, як не стало свекра, і появи вікових проблем не замислюючись запропонувала перебратися до нас. На той час ми побудували великий заміський будинок, а дорослий син поїхав на стажування в Німеччину.

Мила і на вигляд інтелігентна старенька опинилася вмілою інтриганкою і маніпулятором.

перші дзвіночки
Десь через два місяці після приїзду «мами» стало помітно, що чоловік змінився. Він почав чіплятися до дрібниць, критикувати мою їжу, дорікати в зайвих витратах. Говорив, що я погана господиня, купую шкідливі продукти, не слідкую за будинком.

Хоча раніше такого не було. Потім чоловік став відмовляти в побутовій допомозі, мовляв, не чоловіча це справа. І чим більше проходило часу, тим більше категоричним і незговірливим він ставав.

Несподіване відкриття
Одного разу я мимоволі підслухала розмову чоловіка з мамою. І зрозуміла причину настільки разючих змін: під час бесіди свекруха нещадно мене критикувала.

Вона перераховувала всі мислимі і немислимі недоліки, говорила, що я сиджу у нього на голові і, звичайно ж, шкодувала «свого дурного хлопчика». У цей вечір у мене відкрилися очі, але, на жаль, було занадто пізно.

Як на вулкані
Ситуація загострювалася з кожним днем. Чоловік відмовився від моєї їжі, і тепер на кухні орудувала свекруха. Всі вихідні він працював її особистим шофером: возив по поліклініках, магазинах і базарах.

Чи потрібно говорити, що управління нашим сімейним бюджетом він теж довірив їй!

Я як могла намагалася виправити ситуацію, але всі спроби оберталися скандалом: свекруха хапалася за серце і пила валідол, а чоловік починав кричати і зовсім мене не чув.

Кінець неминучий
Тепер я живу в нашій крихітній міській квартирі і готуюся до розлучення. За два роки ми з чоловіком стали зовсім чужими людьми, двадцять років щасливого сімейного життя перекреслені одним махом.

Тому хочу всіх попередити: не повторюйте моїх помилок! Не пускайте свекруху в свій будинок, тримайте її на відстані! Чим далі, тим краще! Хіба не так?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!