«Я поїхала у відпустку, чоловік попросив не повертатися.» Історія російсько-британської сім’ї

«Я поїхала у відпустку, чоловік попросив не повертатися.» Історія російсько-британської сім’ї

Цю історію розповіла одна з моїх знайомих дівчат в Великобританії. Мене вона вразила, я навіть зараз не знаю, що б я робила.Інна переїхала в Англію 4,5 роки тому по навчанню, після якої швидко знайшла роботу в компанії,  готової спонсорувати її візу.

В процесі роботи і облаштування нового життя, Інна завелася великою кількістю знайомих і приятелів серед британців.Чи треба говорити, що через пару років вона вийшла заміж за британця і незабаром завагітніла.

Ні, Інна не прагнула заміж і не було у неї планів на сім’ю так швидко, вона була налаштована на кар’єру, заради якої і вчилася, але любов розставила все по своїх місцях.
У нашій героїні  залишилися мама з бабусею, до яких вона періодично літала. Старше покоління з задоволенням няньчилося з дитиною, поки Інна розбиралася з накопиченими справами по господарству – тут рахунки за комуналку оплатити, там з доктором поговорити, ви самі знаєте …

І ось в одній з таких «відпусток» вагітна і з донькою на руках Інна отримує від чоловіка повідомлення:

«Будь ласка, не повертайся, я більше не хочу жити з тобою».
На секунду зараз уявіть себе на місці Інни.Улюблений, рідна людина, якого начебто знаєш як облупленого … у вас 1,5 спільних дитини … І тут таке.

Причина виявилася в тому, що наша Інна не особливо ладила з сином чоловіка від першого шлюбу. Ну, не сталося у них взаємності, буває …

А чоловік-британець не зміг цього пережити, тому вирішив  позбутися і від дружини, і від дітей. А в очі «розлучення» сказати складно, не в британському це характері – у відкритий конфлікт вступати.

Тепер у Інни 2 варіанти:
повернутися до Великобританії  і почати суд за візу і аліменти (довгий і дорогий), жити в будинку з чужою тепер людиною або шукати гроші і житло, а потім няню і роботу,
плюнути на такого чоловіка , залишитися гордою мамою-одиначкою. Наші жінки і не в таких обставинах дітей піднімали!
Що б ви робили в такій ситуації? Що б ви порадили героїні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!