Я працюю офіціанткою в хорошому дорогому ресторані, але таке я побачила вперше …

Я працюю офіціанткою в хорошому дорогому ресторані, але таке я побачила вперше …

Я працюю офіціанткою в хорошому дорогому ресторані, і мій основний заробіток становлять чайові, залишені гостями. За час роботи в сфері обслуговування у мене накопичилося безліч історій, пов’язаних з клієнтами, але одна виділяється на загальному тлі через небачене нахабство.

Одного разу влітку в ресторан прийшла пара: заможний чоловік років 35-ти і його «силіконова» супутниця, років на десять молодше. Вони замовили кілька гарячих страв і десерти. Чоловік поводився чемно і адекватно, на відміну від його дами.

Вона чіплялася до кожного мого слова, вимагала озвучити склад всіх замовлених страв і бісилася від того, що меню я спочатку подала її кавалеру, а не їй. Чоловік, як міг, намагався згладити конфлікт і намагався її заспокоїти, але я давним-давно звикла до примхливим дівчат і просто не реагувала на її витівки.

Нарешті, вони попросили рахунок. Я принесла його – чоловік поклав у папку суму, що перевищує вартість замовлених ними страв. Зрозуміло, що це були мої чайові, але, хіба мало, люди бувають різні, тому я розрахувала їх і повернулася до столика зі здачею. Там сиділа лише примхлива дамочка і допивала свою каву, її чоловік – я бачила у вікно – пішов до машини.

Я поклала папку на стіл і відійшла. Потім дивлюся: дівчина злодійкувато озирнулася на всі боки, витягла з папки гроші, засунула собі в сумочку і пішла до виходу. І раптом вона помітила біля входу в ресторан свого чоловіка, який був свідком цієї сцени. Дамочка завмерла на місці, а чоловік підійшов до мене, без слів дістав свій гаманець і простягнув мені 40% від суми їх замовлення. Після цього вони пішли.

Я стояла і дивилася їм услід, думаючи про те, як можна бути такою нахабною особою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!