Я знайшла на вулиці купюру, зробила так, як вчила мене бабуся і у мене з’явилися гроші

Я знайшла на вулиці купюру, зробила так, як вчила мене бабуся і у мене з’явилися гроші

Нещодавно я ввечері, в дощовий противний дощ, поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, а зарплата буде тільки через 3 дні.Знову доведеться з кредитки знімати. Ніяк я з цими фінансами не вмію керувати!

І тут бачу – прямо переді мною лежить купюра в 100 гривень, складена навпіл і перетягнути гумкою. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним.Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися бабусині розповіді, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.

У моїх батьків вдома висить золоте колечко з червоним камінчиком, знайдене коли на морі. Хочете вірте, хочете ні, я за своє життя жодного разу не чула, щоб мама і тато лаялися – живуть, душа в душу!
Ще вона радила обов’язково підбирати пір’я, що опинилося на шляху – вони також приносять достаток. Носити в сумці. А така пір’їнка, яка пролетіла прямо перед обличчям, обов’язково треба зловити і помістити в гаманець. Перевірено – гроші приходять швидко. І ось яку пораду ще давала – якщо підбіжить маленьке кошеня, його обов’язково треба забрати собі. Це послана на захист від чогось неприємного і небезпечного!

А ось дорослу кішку брати не треба, бажано просто дати їй щось поїсти. Але якщо кішка підходить кілька разів – це знак! Тільки кішка повинна сама піти і прийти в будинок.

Так ось, про цю купюру – я її підняла, принесла додому, протерла і поклала під скатертину. А далі пішли чудеса! Через кілька днів в супермаркеті щось мене потягнуло купити квиток миттєвої лотереї! Ніколи раніше я цього не робила.Квиток виявився виграшним – максимальна сума – 10 тисяч гривень! Гроші я отримала на наступний день, погасила залишок кредиту і обнулила, нарешті, цю кредитку!

Потім в інтернет-магазині зробили знижку на сукню, яка мені дуже подобалася, але за ціною була недоступною. Залишилося тільки одне і як на останній екземпляр поставили знижку 70%! Це був мій розмір.А потім я отримала пропозицію на підвищення з зарплатою, в два рази вище старої, в офісі зовсім недалеко від мого будинку!

Може це все і випадкові збіги, але моє життя змінилося на краще!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!