«Як добре, що ми тепер живемо в одній квартирі!» – сказала свекруха

«Як добре, що ми тепер живемо в одній квартирі!» – сказала свекруха

Свекруха зі свекром приїхали до нас. Вони зазвичай приїжджали з гостинцями, а в цей раз взяли з собою свої речі. Як пояснила свекруха, взяли вони «все найнеобхідніше».

Угода по квартирі була кілька днів тому. Вони перевозили речі вчора. Вбудовані меблі довелося залишити на старому місці. Ключі віддали, гроші забрали і приїхали до нас.

Я помітила у них смуток в очах. Свекруха не хотіла продавати квартиру, багато спогадів було пов’язано з нею. Подарунки нам вони теж захопили. Взагалі, вони у мене дуже хороші, але свої дивацтва є.Привезли величезний торт до чаю, онукам – сукні та кофтинки, чоловікові – вудки нові, а мені – … Я думаю, всі і так здогадалися! Ми повечеряли, поговорили і почали обговорювати плани на завтра.

Я навіть трохи заспокоїлася, подумала про те, що жити з ними не так вже й важко. Але потім свекруха повернула мене на землю своєю фразою:

– Як добре, що ми тепер живемо в одній квартирі. Хоч подивимося, як ви тут уживаєтеся.

Мене прямо пересмикнуло. Настрій відразу зіпсувався, чоловікові теж ця фраза не сподобалася:

– Нормально ми вживаємося. На що дивитися? Скандали не влаштовуємо, посуд весь цілий. Ось орендарі звільнять квартиру через кілька тижнів, зробимо там косметичний ремонт, і можна буде жити. А ви, батьки, про витрати не переживайте, про це буду думати я.

Мій чоловік – молодець. Він зауважив, що мені слова його матері не сподобалися, відразу ініціативу в свої руки взяв. Пожити кілька тижнів разом нам доведеться, а там вже розбіжимося по сторонам. Але, мабуть, такий розклад його батьків не влаштовував. Посмішка з їх обличь зникла, а вираз став кисло-похмурим.

Свекруха піднялася, невдоволено подякувала за вечерю і пішла в бік спальні. Ми теж пішли відпочивати, адже переїзд свекрів втомив всіх. Емоцій море, переживань – ще більше. А заснути я так і не змогла, все думала про те, що мала на увазі свекруха. Вона до нас оселилася, щоб посварити нас? Дивна жінка…

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!