Як довго ви б не були у відносинах, ніколи немає виправдання нестачі уваги

Як довго ви б не були у відносинах, ніколи немає виправдання нестачі уваги

Як довго ви б не були у відносинах, ніколи немає виправдання нестачі уваги. І неважливо, чи йде зараз важливий футбольний матч або остання серія улюбленого серіалу, просто відкладіть свій телефон або поверніться від екрану до своєї коханої людини, коли йому це потрібно.

Одна справа, коли дзвонить ваш начальник і вирішує якесь термінове питання, чи коли ви хочете показати щось один одному – наприклад, смішну картинку в мережі. Але я бачила багато тупих хлопців, які просто безглуздо гортають стрічку Інстаграма і тупо ігнорують свою дівчину.

Спочатку вона може це терпіти, закривати очі і думати, що сьогодні просто такий день. Вона може навіть прикидатися, що теж дивиться в свій телефон, але клянусь вам, що в 9 з 10 випадків вона думає, що вона може зробити, щоб змінити це.

Адже це не тільки непристойно і грубо, але в підсумку вона просто перестає відчувати вашу увагу.

Тому, поки ви думаєте, що вже пройшли стадію, коли потрібно було докладати зусилля для відносин, пам’ятайте ось що: коли ви ігноруєте її, ви вчите її, як жити без вас.

Що би не відбувалося онлайн, швидше за все це не так важливо, як те, що відбувається з вами прямо зараз, в реальності  (стосується і дівчат теж).

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!