Як позбутися від образи: 6 ефективних технік

Як позбутися від образи: 6 ефективних технік

 

Американські вчені зі Стенфордського університету довели, що образа провокує багато хвороб, причому не тільки душевні, а й фізичні. Був проведений експеримент, 90% учасників якого, довгий час не прощали своїх кривдників, нарешті пробачили їх, і у всіх цих людей поступово почало поліпшуватися самопочуття.

Пропали головні болі і болі в спині, нормалізувався сон і відновилася душевна рівновага. Це досить вагомий привід, щоб пробачити кривдників і «відпустити» свою образу, чи не так?

1. Образи легко видаляються плачем. Поки образа свіжа – плачте! Не стримуйте сліз, ваше здоров’я дорожче гордості. (В принципі, звичайно, деякі виберуть гордість і доведуть себе до інсульту – і так буває).

2. «Подушка для биття». Спати на ній не можна нікому – ні вам, ні комусь іншому. Подушку цю належить бити. Лупите по ній щосили, так, як би ви хотіли побити кривдника! Виплесніть всю негативну енергію, висловіть подушці все, що хотіли б висловити кривдникові. Пам’ятайте – неможливо пробачити, стримуючи негативну енергію образи в собі!

3.Вимовляння на воду. Сядьте на березі річки і розкажіть річці всю свою біль і печаль. Дивіться туди, куди витікає вода і розповідайте, як вам боляче і прикро, як ви страждаєте.

Повірте – річка понесе багато ваших образ, це перевірений засіб. Якщо річки немає поблизу – можна відкрити кран у ванній і – вперед.

4. Криком. Підіть в абсолютно порожнє місце і якщо ваша образа перетворилася в злість – викричіть цю злість, кричіть щосили! Матюкайтеся, кричіть непристойні слова, все, що приходить на мову, нічого не стримуйте і не контролюйте. Вкладіть в крик всю негативну  енергію.

Я знаю людей, які кричать у будинку, у ванній, поки немає нікого вдома. Не звертаючи уваги на те, що можуть почути сусіди – ну так здоров’я то дорожче гонору?

5. Виписуємо образу. Сядемо і візьмемо аркуш паперу і ручку. Писати ТІЛЬКИ від руки! Пишемо число, місяць, рік, час. І починаємо писати все, що накипіло на серці, що турбує і не дає спокою. Закінчуємо, коли закінчиться листок з двох сторін.

Інший лист не беремо! Це дуже важливо – в виписуванні важлива міра. Пишете в кінці – закінчую, знову час вказуєте – обов’язково. Перечитуєте все, що написали. Можуть бути дуже неприємні відчуття – це нормально.

Потім спалюєте листок, стежачи, як він згорає, як згортається папір, як тануть рядки в вогні. Так згорає ваша біль і образа.

6. Найефективніше і екологічне правило розчинення образ – усвідомлене сприйняття. Відчуваємо в тілі, де знаходиться образа, як вона виглядає, фіксуємо в свідомості. Подумки вимовляємо: «Я тебе бачу, ти щодо мене.» З цими словами «виводимо» її з тіла і запитуємо: «Чому ти прийшла мене навчити?».

Результат може бути приголомшливим! За кілька хвилин не тільки можна розчинити образу, але і зрозуміти великий сенс Життя, що направляє нас на краще.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!