Як у бездомного цуценятка вийшло знайти господарів

Як у бездомного цуценятка вийшло знайти господарів

Ніхто не знає як це бідне щеня потрапило на вулицю. Можливо, він тут народився, а, можливо, його просто викинули, як непотрібне сміття. Він пізнав дуже багато горя і страждань за своє крихітне життя. Крім того, що у малюка було багато різноманітних інфекцій, у нього ще були великі проблеми з хребтом …

Відпочивальники в Македонії канадська пара випадково побачили це цуценя. Воно відразу ж сподобалося молодим людям. Вони почали його підгодовувати і потихеньку знайомитися. Щеня було дуже привітним і доброзичливим. Через кілька днів після першої зустрічі вони викупали цуценя і повезли у ветеринарну клініку.

Пара твердо вирішила забрати його з собою, а для цього потрібно було підготувати документи і саме цуценя до перельоту.

Цуценяті поставили чіп, зробили кілька щеплень і уколів від інфекцій. Лікуванням хребта молоді люди вирішили зайнятися вже в Канаді, так як травма була старою і не викликала ніяких хворобливих відчуттів у тварини. Але переліт довелося відкласти на цілих 14 днів, оскільки щеня було занадто виснажене для таких подорожей.

У будинку своїх нових господарів щеня дуже швидко освоїлося і подружилося зі ще одним псом, який також живе у молодої пари. На превеликий жаль, вилікувати хребет цуценяті не вдалося, але головне, що це його ніяк не турбує і пес може бігати і грати разом з ще одним чотирилапим членом його сім’ї.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!