Які емоції відчуває дитина в утробі матері?

Які емоції відчуває дитина в утробі матері?

Вагітним жінкам ні в якому разі не можна засмучуватися, але деякі зовнішні обставини, гормональні збої і скачки настрою позначаються на їх моральний стан.

Тому питання, що відчуває дитина в утробі матері, коли вона плаче, виникає часто.Дитинка тісно пов’язана зі своєю мамою і до і після народження. Починаючи з 29-го тижня вагітності, у дитини розвинені вже всі органи чуття, він відчуває запахи і смак, відчуває навколишній  простір і навіть розрізняє зміну освітлення.

Тому не варто засмучуватися і плакати під час вагітності. Варто бути акуратнішою зі своїм емоціями, захистити себе від нервових потрясінь і стресів.Спеціалісти стверджують, що моральний зв’язок матері і дитини дуже міцний. Але крім емоційного зв’язку, є і фізична.

Коли мати радіє, в її кров відбувається викид ендорфіну, відповідно, у малюка в утробі підвищується настрій. Діти в животі у мами вміють радіти і посміхатися, як і сама мама! На жаль, малюк в утробі ділить з мамою не тільки радісні емоції, але і стрес. При стресі в кров дитини надходить кортизол – сама того не бажаючи, мама передає поганий настрій ще не народженому малюку.

Тому, щоб виростити веселого і щасливого малюка, потрібно контролювати свої емоції. Не приховувати, а саме контролювати! Веселіться і посміхайтеся, захистіть себе від стресів і неприємностей. Знайдіть спосіб порадувати себе чим завгодно, щоб поліпшити настрій.

Захистіть себе і свою дитину від негативу – і ваш малюк буде спокійним і радісним! Неодмінно поділіться цією статтею з усіма подругами!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!