Якщо ти не можеш любити мене, я змушу тебе за мною сумувати…

Якщо ти не можеш любити мене, я змушу тебе за мною сумувати…

«Одного разу ти будеш шукати мене в кожній людині, але не знайдеш».

Я не знаю, коли настане цей день. Може, я буду тримати за руку когось, поглинена його увагою. І я навіть не помічу, як ти пройдеш повз. Поки ти не назвеш моє ім’я. І я відразу згадаю про тебе, про те, що було між нами, але більше про те, чого між нами не було. Тому що ти ніколи не відповідав мені взаємністю. Якщо ти даси мені лише крихти любові, залишаючи мене губитися в здогадах. Я просто любила того, хто не любив мене.

Але одного разу ти згадаєш мене і зрозумієш, як сильно сумуєш.

Ти будеш сумувати за тими розмовами, коли ми говорили тільки про тебе. Ти будеш сумувати за тими моїми повідомленнями, які ти ігнорував. Ти будеш заново прослуховувати старі голосові повідомлення, аби почути мій голос. Ти будеш дивитися старі фотографії, згадуючи час, коли ти був головним у моєму житті. Ти будеш згадувати, як я тобі розповідала все до найдрібніших подробиць. І будеш нудьгувати, що тобі більше так ніхто нічого не розповідає.

Нудьгуватимеш по тому, хто щиро піклувався про тебе. Та так, що я забувала думати про себе. Ти будеш нудьгувати за тим, хто був завжди поруч, хоч ти брав це як належне. І коли ти почнеш нудьгувати за мною, ти пошкодуєш, що не усвідомлював, що у тебе було, поки я була поруч. Що ти не дав мені шанс, який я заслуговувала.

Сумувати за людиною, коли її вже немає поруч – це найгірше. Тебе переслідують думки «А що, якби», коли ти лежиш один в ліжку, або ще гірше – лежиш поруч з тим, з ким тобі самотньо … з тим, хто ставиться до тебе так, як ти ставився до мене.

І може ти напишеш мені просто запитати, як справи. Може, тобі просто цікаво, а чи залишилися у мене почуття. І може вони залишилися. Різниця між нами була в тому, що я говорила те, що відчуваю, а ти у всьому сумнівався. Ти теж щось відчував, але сумнівався, а чи правильно все це.

Але я не могла чекати, поки ти визначишся. Я не могла продовжувати сподіватися, бажати і домагатися того, що не отримаю. Навіть найкращі з людей втомлюються намагатися.

Так, спочатку було боляче, але я пішла далі. Але я – та, за якою люди нудьгують, навіть якщо розуміють це тільки через час. Я – та, яку ніколи повністю не забувають.

Одного разу тобі прийде повідомлення, і ти будеш сподіватися, що воно від мене. Одного разу, ти почуєш пісню, яка тобі подобалася, але тепер вона нагадує про мене. І ти перемкнеш її. Одного разу, клянусь, ти будеш нудьгувати за мною, і коли цей день прийде, я буду вже далеко.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!