Якщо ваші наміри чисті, то це не ви втрачаєте людей, а вони вас!

Якщо ваші наміри чисті, то це не ви втрачаєте людей, а вони вас!

Не можна змусити людей дивитися на речі з вашої точки зору. Те, що ви комусь допомагаєте, ще не означає, що у відповідь послідує подяка. Таке життя.

У вашому житті будуть люди, які кинуть вас, незважаючи на те, що ви вклали в них всю свою душу і багато для них зробили. Такі люди не здатні оцінити ваші зусилля. Часом їм навіть все одно, на що ви заради них пішли. Вони відносяться до числа тих, хто схильний втрачати найдивніше в своєму житті.

У такі моменти здається, що ви втрачаєте когось або щось важливе, але в дійсності ви отримуєте шанс знайти когось більш гідного часу і старань.
Хоча ваші наміри були чистими, вам не під силу змусити людину подивитися на ситуацію вашими очима. Але ви зможете його відпустити і продовжити жити далі. Згодом ви знайдете того, хто буде цінувати все, що ви робите, а рани, залишені іншими людьми, вже не будуть такими болючими.

Ніхто не має прав на вас і ваше життя. Ви єдині, хто може приймати за себе рішення, а ті, хто бажає вас контролювати, не заслуговують перебувати серед ваших близьких. Ви завжди робили для інших все можливе, і ті, хто відмовляють вам в відповідній послузі, не повинні мати над вами влади.

Перестаньте жити для інших людей, почніть жити для себе.
Ті, хто бачать вас такими, якими ви є, і цінують все, що ви для них робите, обов’язково подбають про те, щоб ви відчули їх любов і підтримку. Вони нагадають про ваші важливості і переконаються, щоб ви могли рухатися далі в правильному напрямку. Ці люди не стануть примушувати до неприємних речей і не будуть звалювати на ваші плечі непотрібний вантаж.

А ті, хто вас кинув, одного разу усвідомлюють, як їм було добре поруч з вами. Вони навіть можуть спробувати повернутися. Але вони запізнилися. Ви вже знайшли правильних людей, які у відповідь дають вам стільки ж, скільки і ви їм. Вас будуть молити про другий шанс, але марно.

Одного разу вони зрозуміють, що втратили через свій відхід і погане поводження з вами, і це буде з’їдати їх зсередини. А ви залишитеся як і раніше особливою душею, яка робить все заради тих, кого любить.

Ваша душа варта того, щоб триматися до вас ближче, але підпускати до себе варто лише того, хто заслуговує вашої турботи.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!