Якщо ви занадто довго чекаєте чогось у своєму житті, то це для Вас

Якщо ви занадто довго чекаєте чогось у своєму житті, то це для Вас

Буває, що чогось дуже довго не відбувається у вашому житті, не дивлячись на всі старання.

Я думаю, якщо щось довго не відбувається у вашому житті, не дивлячись на всі ваші старання і багаторазові спроби, значить, це і не повинно статися. У всякому разі, не зараз. Або не з цією людиною. Або не з цим місцем роботи. Не в цих обставинах.

Так для вас буде краще. Навіть якщо в цей момент боляче, і те, що сталося здається несправедливим, потім, через багато років, ви будете дякувати життю за те, що вберегло вас від ще більших страждань.

Коли я не проходила співбесіду, я засмучувалася. Потім чула, наприклад, що директора з персоналу змінюються в цій компанії кожні півроку. Коли чоловік виявляв інтерес, дзвонив, писав, але не кликав на побачення, я дивувалася. Потім виявлялося, що він живе з дівчиною в незрозумілому статусі і з туманними відносинами. Коли я не могла вирішити квартирне питання, я злилася. Через пару років я здобувала двокімнатну квартиру замість однокімнатної.

І я впевнена, якщо чоловік довго не кличе заміж, а ви-таки через кілька років дотискали його, в довгостроковій перспективі щастя все одно не буде.

Можливо, це відома істина – не ломитися в зачинені двері. Але її кожен повинен відчути сам. Зробили кілька кроків до мети – не виходить, треба відступити. Відпустити ситуацію. Перекласти увагу на щось інше. Можливо, потім змініть алгоритм дій, поміняєте підхід або спосіб досягнення мети втратить актуальність.

Прийде час – всі двері відкриються, якщо ви знаєте, куди вам треба. Або не відчиняться – якщо для вас здоровіше і щасливіше буде не ходити туди.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!